Jatomi Fitness zainwestuje w polskie kluby 2,5 mln euro

Lider rynku fitness w Polsce odnowi i zmodernizuje 8 flagowych klubów.

Firma odnowi i przebuduje kluby w 5 polskich miastach: w Warszawie (Blue City, Złote Tarasy, Promenada, Targówek), Krakowie (Galeria Kazimierz), Łodzi (Manufaktura), Wrocławiu (Renoma) i Gdyni (Klif).

Zmodernizowane kluby będą miały nowy podział stref treningowych, wyposażone zostaną w zaawansowany technologicznie sprzęt marki Matrix, a także multifunkcjonalne podłogi w studiach, w których odbywają się zajęcia grupowe. Pojawią się w nich również “Performance labs”, czyli strefy przygotowane do treningów o wysokiej intensywności, a w grafikach zajęć znajdą się treningi Les Mills.

– Kluby Jatomi Fitness zapewnią klubowiczom najwyższej jakości usługi fitness. Nasze nowe strefy, sprzęt i zajęcia Les Mills pozwolą im wkroczyć w nowy wymiar fitnessu, trenować jeszcze efektywniej i osiągać niesamowite efekty – mówi Trevor Brennan, Group Managing Director, Jatomi Fitness.

Modernizacje rozpoczną się w lipcu br., a kluby pozostaną otwarte przez cały czas ich trwania. Firma zamierza kontynuować inwestycje na polskim rynku w 2017 roku.  

Jatomi Fitness z 37 klubami jest największą siecią fitness w Polsce. Pozostałe kluby zlokalizowane są w Czechach, Rumunii, Indonezji, Malezji i Tajlandii. Celem firmy jest dostarczenie klubowiczom najlepszej obsługi w zakresie fitnessu i zdrowego stylu życia. Kluby Jatomi oferują najwyższej jakości sprzęt siłowy i cardio, autorskie, zgodne z najnowszymi trendami rynkowymi zajęcia grupowe oraz indywidualne podejście do obsługi klienta rozumiane jako pełne wsparcie nie tylko w czasie ćwiczeń w klubie, ale też przed pojawieniem się w nim oraz po skończonym treningu.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn