Poszerza się portfolio marek Galerii Pomorskiej

Oferta rozbudowanej Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy wciąż się wzmacnia. Już wiadomo, że na dłużej w galerii zostanie polska sieć modowa Tatuum oraz sklep z biżuterią i akcesoriami marki Claire’s. 14 lipca na handlowej mapie obiektu zadebiutowała drogeria Natura, a już we wrześniu dołączy do niej butik Fashion Studio.

Firmy Balmain Asset Management i JLL, które zakończyły kolejne rozmowy dotyczące kontynuacji dotychczasowych umów najmu oraz finalizacji nowych kontraktów w rozbudowanej Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy będą wystawcami jesiennej edycji Shopping Center Forum 2016.

Na pozostanie w Galerii zdecydowała się marka Tatuum, obecna w centrum handlowym od 2003 roku. Według zapisów umowy najmu butik, o powierzchni 141 mkw., pozostanie w dotychczasowej lokalizacji, ale jego wygląd i wyposażenie zostaną dostosowane do najnowszych standardów sieci. Na dłużej w Galerii Pomorskiej pozostanie także salon marki Claire’s oferujący biżuterię i akcesoria dla nastolatek i młodych kobiet. Claire’s w Galerii zajmuje powierzchnię 82 mkw.

14 lipca w Galerii Pomorskiej zadebiutowała drogeria Natura (pow. 136 mkw.) wzbogacając ofertę kosmetyczną centrum do tej pory reprezentowaną m.in. przez perfumerię Douglas i drogerię Rossmann. W pierwszej połowie lipca sfinalizowana została także umowa z marką Fashion Studio oferującą markową włoską odzież i gościnnie – ubrania polskich projektantów. Butik zajmie 70 mkw.

– Oferta modowa i drogeryjna Galerii Pomorskiej to dla nas bardzo ważne kwestie – kluczowe z punktu widzenia obrotów i odwiedzalności naszego centrum. Dlatego nie ustajemy w wysiłkach, by były one coraz bardziej zróżnicowane i po prostu atrakcyjne dla mieszkańców Bydgoszczy i okolic. Cieszymy się, że właściwie każdy miesiąc przynosi jakieś nowości i dobre wieści na tym polu – mówi Teresa Kudrycka, dyrektor Galerii Pomorskiej.

Galeria Pomorska jest najdłużej działającym, dużym centrum handlowymw Bydgoszczy, otwartym w kwietniu 2003 roku. Aktualna powierzchnia najmu Galerii po rozbudowie, która zakończyła się 10 września 2015 roku, wynosi 40 tys. mkw. W Galerii znajduje się 140 punktów handlowych i usługowych m.in. takich marek jak Stradivarius, Bershka, H&M, Reserved, Sinsay, Cubus, Carry, Smyk, Empik, KappAhl, CCC, Douglas, Rossmann, Martes Sport, City Sport, RTV Euro AGD, KFC, McDonald’s i Kino Helios. Współwłaścicielem Galerii jest sieć Carrefour. Liczba miejsc parkingowych przy Galerii wynosi 1 400. Centrum położone jest przy ul. Fordońskiej 141.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl