Media Expert w Focus Mall

Focus Mall Bydgoszcz, jedno z najchętniej odwiedzanych centrów handlowych w mieście i jednocześnie jeden z kluczowych obiektów w portfolio Atrium Poland, wzmacnia swoją ofertę. Do grona najemców dołącza Media Expert. Elektromarket w znaczący sposób zróżnicuje portfolio bydgoskiego Focus Mall.

Lokal Media Expert zajmie ponad 1,5 tys. mkw. i będzie znajdował się na pierwszym piętrze galerii. Sieć jest jednym z najpopularniejszych operatorów segmentu RTV/AGD w Polsce
i posiada ponad 400 placówek na terenie kraju. W 2016 roku marka została nagrodzona tytułem Konsumencki Lider Jakości, przyznawanym za wyjątkowo wysokie standardy obsługi klientów. W chwili obecnej trwają prace aranżacyjne w lokalu, który zostanie otwarty dla klientów już na początku sierpnia.

– Focus Mall jest jednym z najpopularniejszych i największych centrów handlowo-rozrywkowych w Bydgoszczy. Przez 8 lat działalności zyskaliśmy grono stałych i zadowolonych klientów. Jesteśmy również sprawdzonym partnerem biznesowym dla najemców, a ciągle rosnąca popularność obiektu sprawia, że coraz więcej marek postrzega nasze centrum jako lokalizację gwarantującą sukces prowadzonej działalności. Cieszymy się, że do grona najemców dołącza sieć Media Expert. Elektromarket razem z innymi markami z segmentu dom i multimedia, takimi jak m.in. DUKA, Home&You czy iDream, stworzy spójną i kompleksową ofertę – mówi Gregory Pertus, dyrektor Focus Mall Bydgoszcz.

– Każdą decyzję odnośnie otwarcia nowego elektromarketu podejmujemy po dogłębnej analizie wszystkich czynników, które budują ogólny potencjał sprzedaży. Focus Mall to bardzo ciekawa galeria, usytuowana w ścisłym centrum miasta, ciesząca się renomą i sympatią bydgoszczan. Kupujący doceniają nie tylko atrakcyjność architektoniczną samego obiektu, ale i interesujące, przemyślane grono najemców, którzy gwarantują kompleksowość oferty oraz satysfakcjonującą frekwencję klientów – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

I dodaje: – Otwierając nasz lokal w Focus Mall, chcielibyśmy umocnić naszą pozycję wśród sieci RTV/AGD, które realizują sprzedaż w aglomeracji bydgoskiej. Miasto wspaniale się rozwija i chcemy być częścią tych pozytywnych zmian. Cieszymy się, że dzięki obecności w Focus Mall jeszcze efektywniej będziemy mogli dostarczać bydgoszczanom najlepsze produkty RTV i AGD w atrakcyjnych cenach.

W ostatnim czasie swój salon w centrum również otworzył Jubiler Karkosik, zajmując lokal o powierzchni około 60 mkw. na piętrze galerii obok sklepu EF Eidos.

Jubiler Karkosik to sieć znanych salonów jubilerskich, zlokalizowanych w prestiżowych lokalizacjach Torunia i Bydgoszczy. To rodzinna firma, zajmująca się projektowaniem, wytwarzaniem i profesjonalnym doradztwem w sprzedaży biżuterii złotej, srebrnej; z brylantami, kamieniami szlachetnymi, perłami oraz kryształami Swarovskiego. Salony oferują również duży wybór precjozów modowych uznanych firm oraz zegarków – zarówno renomowanych marek szwajcarskich, jak też światowych marek z obszaru fashion.  Firma istnieje na rynku od 1989 roku i przez blisko trzy dekady wypracowała stabilną pozycję w regionie oraz zaufanie rosnącego grona stałych klientów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl