GTC wyłącznym partnerem Welcome Mixer SCF 2016

Spółka GTC realizująca w Warszawie dwa nowe centra handlowe Galerię Północną i Galerię  Wilanów zaprasza na Welcome Mixer, który zainauguruje jesienną edycję Shopping Center Forum 2016

– Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników Forum do udziału w tym ważnym wydarzeniu, które rozpocznie jesienną edycję targów SCF. Welcome Mixer odbędzie się 20 września 2016 roku w warszawskim klubie The View i będzie pierwszą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych w nieco mniej formalnej atmosferze – mówi dla Retailnet Ewa Oksza-Łapicka, dyrektor marketingu w Globe Trade Centre SA.

Tradycją SCF już stało się, że Welcome Mixer rozpoczyna się wieczorem w przeddzień targów. Udział w tym wydarzeniu jest otwarty dla wszystkich uczestników Forum. Tym razem goście zostaną zaproszeni do wyjątkowej przestrzeni – klubu The View w Warszawie.

The View to blisko 1000 mkw. unikalnej powierzchni składającej się z dwóch poziomów zaprojektowanych w klimacie architektury Nowego Jorku i ściśle nawiązujących do atmosfery panującej w tym mieście.

Klub The View

Klub znajduje się na 28 i 32 piętrze Spektrum Tower jednego z najnowocześniejszych budynków biurowych w Polsce, w samym sercu Warszawy przy ul. Twardej 18, pomiędzy ul. Emilii Plater, a Rondem ONZ.

Wyłączny partner Welcome Mixer – spółka GTC – zaprasza do miejsca wypełnionego ponad tuzinem palm przywiezionych prosto z Hiszpanii i z zapierającym dech w piersiach widokiem na całą stolicę.

GTC jest właścicielem oraz deweloperem przestrzeni biurowych i handlowych klasy A. Dziś GTC jest właścicielem i zarządcą 36 budynków komercyjnych oferujących ok. 622 tys. mkw. powierzchni biurowej i handlowej swoim klientom w Polsce, Serbii, Rumunii, Chorwacji, Bułgarii i na Węgrzech. Akcje GTC S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w indeksie WIG30 oraz na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu.

Strategicznym celem GTC jest poszerzenie portfela poprzez nabywanie nieruchomości w Polsce oraz w wybranych stolicach krajów Europy Środkowowschodniej i Południowowschodniej, wyróżniających się potencjałem rozwoju.

Na liście aktualnie realizowanych przez spółkę obiektów handlowych w Polsce są Galeria Północna i Galeria Wilanów.

galeria-północna-gtc

Błyskawiczna budowa i komercjalizacja Galerii Północnej jest odpowiedzią na potrzeby blisko 750 tys. mieszkańców Białołęki i okolic, którzy dotychczasowo pozbawieni byli centrum handlowego z prawdziwego zdarzenia. Tym samym, oferując swoim klientom ponad 64 tys. mkw. powierzchni handlowej, 11 sal kinowych, 2,3 tys. miejsc parkingowych oraz przestrzeń rekreacyjną na zielonym dachu, jest szczególnie wyczekiwanym obiektem handlowo-rozrywkowym w stolicy. Otwarcie Galerii Północnej planowane jest na II kwartał 2017 roku. GTC w tym projekcie sfinalizował już umowy z większością najemców.

Galeria Wilanów będzie pierwszym centrum handlowym nowej generacji położnym w południowej części Warszawy. Projekt przyjazny dla środowiska dysponuje częścią rozrywkową i placami zabaw. Całkowita powierzchnia najmu wyniesie 62 tys. mkw. w tym 250 sklepów i punktów usługowych. Ponadto klienci będą mogli korzystać z 2,2 tys. miejsc parkingowych zlokalizowanych w podziemiu galerii jak na dachu. Galeria Wilanów już przyciągnęła wiele atrakcyjnych najemców takich jak Cinema City, Carrefour, H&M, Grupa LPP i wiele innych.

Shopping Center Forum 2016 odbędzie się 21-22 września w Warszawie. Szczegółowy plan wydarzenia do pobrania tutaj.

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.