Empik w Gemini Park Tychy

Największa sieć dystrybucji dóbr kultury, wiedzy i rozrywki na polskim rynku poszerzy tenant mix nowo powstającego Gemini Park Tychy. Empik zajmie lokal o wielkości 451 mkw. Otwarcie obiektu planowane jest na jesień 2017.

Oferta salonu marki Empik w Gemini Park Tychy tworzona będzie przez kilkadziesiąt tysięcy tytułów książek, w tym wydawnictwa polskie i zagraniczne, klasykę i bestsellery. Na półkach salonu odwiedzający znajdą literaturę dla dzieci, młodzieży i dorosłych, od bajek przez sensację, aż po biografie. Empik to również prasa, płyty, filmy, programy multimedialne, gry komputerowe i planszowe, największa oferta art. papierniczych i malarskich. W ofercie salonu znajdą się również bilety na imprezy kulturalne i rozrywkowe.

– Konsekwentnie rozwijamy mix najemców Gemini Park Tychy o kolejne brandy. Są to wyczekiwane i rozpoznawalne w regionie firmy. Podpisanie umowy z marką Empik to istotny krok w komercjalizacji obiektu, dzięki któremu klienci tyskiego Gemini Park zyskają dostęp do szerokiej oferty dóbr kultury i rozrywki – mówi Daniel Słuchocki, dyrektor ds. komercjalizacji Gemini Holding.

Za komercjalizację odpowiedzialna jest międzynarodowa firma doradcza CBRE. Obecnie umowy najmu w obiekcie Gemini Park Tychy podpisały marki takie jak polska sieć supermarketów – Piotr i Paweł, sieć drogerii Rossmann, sieć detaliczna RTV Euro AGD. Ponadto do centrum dołączył supermarket Jysk, oraz sklep z artykułami dziecięcymi Smyk. Dla osób ceniących aktywność fizyczną interesującymi punktami będą sklep z odzieżą sportową Martes Sport oraz klub fitness Fabryka Formy. Reprezentanci branży jubilerskiej to Time Trend, czy Briju, a wrażeń czytelniczych dostarczy Świat Książki i Kolporter. Food court w Gemini Park Tychy będzie miejscem które dopasuje się do preferencji każdego z odwiedzających. Ofertę gastronomiczną wzbogacą marki takie jak m.in.: Olimp, Companeros, Kebab by Olimp, Cafe de Grano czy Lodomania. Sektor usługowy obiektu będzie również rozbudowany, wzbogacą go takie firmy jak: Rainbow Tours, Itaka, Wezyr Holidays, Myjnia Samochodowa, Orange, E-Smoking World, Pralnia Wicher i Kantor.

Gemini Park Tychy to najnowszy projekt krakowskiego dewelopera Gemini Holding, który śledząc rynkowe trendy dostrzegł zachodzące zmiany w modelu sprzedaży. Centrum handlowe Gemini Park w Tychach będzie jednym z pierwszych obiektów w Polsce zaprojektowanych z myślą o zastosowaniu technologii omnichannel. Gemini Holding, rozumiejąc potrzeby nie tylko klientów, ale również najemców, stara się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Współpracując z architektami i biurem projektowym firma uzgadnia, w których obszarach należy wdrożyć sprzedaż wielokanałową. W Gemini Park Tychy o powierzchni 36 tys. mkw., znajdzie się około 130 lokali handlowych, wśród których pojawią się zarówno znane marki, jak i lokalni przedsiębiorcy. Obiekt, zlokalizowany 3,5 km od centrum Tychów, z  interesującą ofertą rozrywkową oraz częścią usługową i gastronomiczną będzie sprzyjał rodzinnym zakupom. Otwarcie zaplanowano na jesień 2017 roku.

Obiekt zostanie zaprezentowany podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2016 przy stoisku 3.5

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.