Salon marki Lady’s XXL w Galerii Słupsk otwarty

Jak poinformował zarządca Galerii Słupsk, Upside Property Management, pierwszy w Słupsku salon Lady’s XXL został właśnie otwarty w obiekcie. Lokal o powierzchni ponad 90 mkw znajduje się na poziomie 0 galerii.

Lady’s XXL oferuje odzież i akcesoria damskie niemieckich ekskluzywnych marek m.in.: Eugen Klein, Via Appia, Chalou, No Secret i innych. Jest to pierwszy sklep tej marki w Słupsku.

Znajdująca się w centrum miasta Galeria Słupsk o powierzchni całkowitej 36 tys. mkw. zapewnia swoim klientom sklepy na trzech poziomach handlowych oraz dwupoziomowy parking. W galerii znajdują się sklepy popularnych marek – m.in. Reserved, Cropp, Mohito, House, Empik, C&A, RTV Euro AGD, KiK, Martes Sport, Home&You, Pepco. Operatorem spożywczym w obiekcie jest Stokrotka.

Zarządcą Galerii Słupsk jest Upside Property Management. Z przedstawicielami firmy będzie można spotkać się przy stoisku 3.65 na jesiennych targach Shopping Center Forum 2016, które odbędą się w dniach 21-22 września w centrum konferencyjnym EXPO XXI.

Jesienna edycja Shopping Center Forum 2016 to przestrzeń targowo-networkingowa i konferencja poświęcona najważniejszym wyzwaniom, przed którymi stoi obecnie branża centrów handlowych w Polsce.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.