CityFit zmodernizował 4 kluby

Sieć CityFit przeprowadziła modernizację 4 swoich klubów. Wnętrza zostały odświeżone, pojawił się nowy sprzęt. Warszawski klub Rondo ONZ został również rozbudowany i obecnie jest największym klubem fitness w stolicy.

Modernizacje przeprowadzono w klubach na warszawskim Targówku (PH Zielony Targówek), w Lublinie (Al. Spółdzielczości Pracy 26, obok sklepu sportowego Decathlon oraz centrum handlowego Galeria Olimp) oraz w Rzeszowie (CH Plaza). Ich wnętrza zostały odświeżone, a oferta wzbogaciła się o nowy sprzęt. Największe zmiany zaszły jednak w klubie w centrum Warszawy.

CityFit przy Rondzie ONZ (Spektrum Tower, ul. Twarda 18) został rozbudowany i obecnie posiada powierzchnię aż 3,2 tys. mkw, co czyni go największym klubem fitness w stolicy. W dwupoziomowym wnętrzu pojawiły się m.in. trzy nowe studia (tańca, sportów walki oraz do treningów funkcjonalnych m.in. z trx). Zamieniono również układ stref treningowych, które wzbogacono o kolejne urządzenia prestiżowej marki TechnoGym.

– Stale pracujemy nad tym, aby zapewnić naszym klubowiczom najwyższą jakość treningów. Dbamy nie tylko o komfort i estetykę wnętrz, ale przede wszystkim o dostępność najnowszej generacji sprzętu. Ostatnio jest to m.in. SkillMill – urządzenie, które w innowacyjny sposób pozwala rozwijać najważniejsze dla atlety umiejętności: siłę, prędkość, zwinność i wytrzymałość. Równolegle rozwijamy naszą ofertę zajęć grupowych oraz tworzymy klubowiczom przestrzeń do treningów specjalistycznych: sportów walki czy tańca. A już wkrótce w naszych klubach pojawią się strefy FitTest, które wyposażymy w supernowoczesne urządzenia do badań sprawnościowo-wydolnościowych, pozwalające na kompleksowe monitorowanie postępów treningowych. W Polsce skorzystać z nich będzie można tylko w CityFit – mówi Łukasz Gądek,  Head of Gym Operations CityFit.

CityFit to polska sieć nowoczesnych klubów fitness, czynnych 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Jej misją jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie i bez konieczności podpisywania długoterminowych umów. Sieć słynie również z nowatorskich rozwiązań, takich jak np. wejście na skan odcisku palca. CityFit posiada obecnie 8 klubów, zlokalizowanych w galeriach handlowych, biurowcach oraz centrach miast.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.