Nizio Development One: wiemy dla kogo budujemy

Park Handlowy N1 Biłgoraj

Spółka Nizio Development One w przyszłym roku planuje otworzyć N1 Park – pierwszy nowoczesny obiekt handlowy w Biłgoraju, w województwie lubelskim.

Nowy obiekt, który już wkrótce powstanie w blisko 30-tysięcznym Biłgoraju, będzie miał 5,3 tys. mkw. powierzchni najmu, na której swoje miejsce znajdzie 20 salonów handlowo-usługowych.

– Ze zrealizowanych przez nas badań wynika, że podstawowym celem odwiedzin tego typu formatu handlowego są salony odzieżowe, obuwnicze i usługowe. Jednakże, mamy świadomość, że fundamentalnym magnesem jest obecność popularnego operatora spożywczego. Obecnie prowadzimy rozmowy z trzema sieciami spożywczymi i już wkrótce będziemy mogli poinformować o podpisanej umowie najmu – komentuje Andrzej Nizio, prezes Nizio Development One – inwestora i dewelopera obiektu.

Celem N1 Park w Biłgoraju jest kompleksowe zaspokojenie potrzeb mieszkańców miasta. Inwestor przewiduje, że ok. połowa mieszkańców zasięgu oddziaływania będzie odwiedzać obiekt co najmniej raz na dwa tygodnie.

– Biłgoraj jest największym okolicznym rynkiem pracy. W mieście działają duże zakłady pracy o wieloletniej tradycji, dzięki czemu nasz obiekt celuje także w klienta z okolicznych powiatów, który pracuje na co dzień w Biłgoraju. Mamy świadomość jakie preferencje mają klienci w stosunku do parku handlowego. Projektując i komercjalizując N1 Park pragniemy wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom, tj. poza operatorem spożywczym, rozmawiamy z sieciami z takich kategorii jak: RTV-AGD, wyposażenie wnętrz,  branży sportowej, drogerii oraz mody i obuwia. W miastach o charakterystyce podobnej do Biłgoraja klienci także pragną mieć dostęp do marek znanych z większych ośrodków miejskich. Te potrzeby zostały rozpoznane przez sieci handlowe, których kryteria doboru miejsc prowadzenia działalności opierają się nie tylko na catchmencie projektu, ale także optymalnej lokalizacji, dostępie oraz dopasowaniu wielkości obiektu. Fundamentalnym jest zatem odpowiednie rozpoznanie potrzeb docelowych klientów, co poprzedziło cały proces inwestycyjny N1 Park – podsumowuje Nizio.

N1 Park to park handlowy o powierzchni najmu 5,3 tys. mkw. zlokalizowany przy ul. Mari Konopnickiej w Biłgoraju. W obiekcie znajdzie się 20 punktów handlowo-usługowych, a dla zmotoryzowanych przewidziano 200 bezpłatnych miejsc parkingowych. W sąsiedztwie N1 Park znajduje się istniejący supermarket oraz stacja benzynowa,

Inwestorem obiektu jest spółka Nizio Development One. Za opracowanie projektu N1 Park odpowiada krakowskie biuro architektoniczne Mofo Architekci. Za koncepcję komercyjną oraz wynajem obiektu odpowiada firma Mallson Polska.

Otwarcie obiektu planowane jest na wiosnę 2017 roku.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY