TXM w Galerii Grodovej

Grono najemców galerii, której właścicielem jest firma Napollo, powiększyło się o sieć samoobsługowych sklepów TXM.

Obok nowego najemcy swoje salony w Galerii Grodovej otworzą m.in.: Stokrotka, Cosmedica, Rossmann, RTV Euro AGD, Smyk, Martes Sport. Planowany termin otwarcia galerii to początek grudnia 2016 roku.

Sklep samoobsługowy TXM zajmie powierzchnię ponad 392 mkw. na I piętrze centrum. Szeroka oferta ubrań i akcesoriów skierowana jest do klientów, którzy zwracają szczególną uwagę na relację ceny do jakości.

– Bardzo cieszy nas silna obecność najemców z kategorii moda, w tym moda rodzinna, w Galerii Grodovej. TXM oferuje również szereg artykułów dla domu, dla dzieci oraz szkolnych, co doskonale współgra z asortymentem innych znanych i lubianych marek obecnych w centrum – mówi Dorota Beltrani, dyrektor ds. komercjalizacji w Napollo. – Klienci centrum skorzystają z szerokiego spektrum artykułów z kategorii zdrowie i uroda, sport i hobby, zabawki, elektronika. Obecny będzie również market spożywczy, usługi i gastronomia – dodaje.

W Galerii znajdą się m.in. salon fryzjersko–kosmetyczny Lok&Roll, biuro podróży Active Travel, Optyk Tondryk, kantor, salonik Kolportera i salon Play czy restauracja American Broast.

Budowa centrum rozpoczęła się we wrześniu 2015 roku. Otwarcie planowane jest na początek grudnia 2016 r. Całkowita powierzchnia to 9 tys. mkw., powierzchnia najmu wynosi 5,1 tys. mkw. na dwóch poziomach. Galeria dysponuje parkingiem podziemnym.

Napollo jest inwestorem i deweloperem projektów handlowych i mieszkaniowych. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju. Firma jest właścicielem Galerii Renova w Warszawie oraz rozwija format obiektów handlowych typu convenience w centrach miast do 100 tys. mieszkańców, wielkich osiedli mieszkaniowych oraz w miastach satelickich polskich aglomeracji. Napollo realizuje również inwestycje mieszkaniowe – obecnie zakończyła się m.in. budowa inwestycji Apartamenty Niemcewicza 17 na Ochocie oraz II etapu Osiedla Nowy Początek w Lublinie.

Z przedstawicielami Grupy Napollo będzie można spotkać się przy stosiku 1.6 na jesiennej edycji targów Shopping Center Forum 2016.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.