Media Markt w Piasecznie

Kolejny market sieci Media Markt powstanie już pod koniec tego roku w Piasecznie. Obecnie trwa rekrutacja pracowników, którzy dołączą do zespołu Media Markt.

Sieć posiada obecnie 57 specjalistycznych sklepów w całej Polsce, w tym 4 lokalizacje w Warszawie: przy ul. Ostrobramskiej 79, Al. Krakowskiej 61, ul. Górczewskiej 212/226 oraz ul. Piłsudskiego 1 w Markach. Już wkrótce uruchomiony zostanie sklep w Piasecznie.

– Media Markt jest liderem elektroniki użytkowej w Polsce, który wyznacza nowe standardy w zakresie asortymentu oraz jakości obsługi. Z myślą o naszych klientach inwestujemy w dynamiczny rozwój sprzedaży wielokanałowej, zarówno ulepszając sklep internetowy, jak i otwierając kolejne markety – mówi Marcin Rosati, prezes zarządu Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.

– Sklep internetowy mediamarkt.pl cieszy się stale rosnącą popularnością. Wielu użytkowników nowoczesnej elektroniki preferuje jednak osobistą wizytę w markecie, korzystając z fachowego doradztwa. Dlatego już wkrótce oddamy do ich dyspozycji kolejny sklep Media Markt – tym razem w Piasecznie – dodaje Marcin Rosati.

Market w Piasecznie zostanie zlokalizowany przy skrzyżowaniu ulic Okulickiego i Elektronicznej.  Na powierzchni całkowitej ponad 1,2 tys. mkw. klienci znajdą wszystko, co niezbędne do wyposażenia domu czy biura, najnowsze technologie mobilne, a także urządzenia i gadżety elektroniczne.

Aktualnie sieć posiada 57 marketów w 47 miastach Polski.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.