Salon Unisono w Manufakturze już otwarty

W drugiej połowie sierpnia do grona najemców Manufaktury dołączyła marka Unisono. To 37. salon tej marki w Polsce.

Butik Unisono ma powierzchnię 81 mkw. i mieści się na piętrze galerii handlowej Manufaktury. Zajmuje narożny lokal, dzięki czemu odzież i dodatki wyeksponowane są w dwóch, przestronnych witrynach. Sklep urządzono w minimalistycznym, monochromatycznym stylu z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów, m.in. stali i szkła.

– Manufaktura jest miejscem tętniącym życiem dla ludzi, którzy łączą codzienne zakupy z wyrafinowanym spędzaniem czasu. Takie właśnie są klientki Unisono – to kobiety lubiące komfort, ale też zwracające uwagę na aktualne trendy – tłumaczą przedstawiciele marki.

W kolekcjach Unisono króluje miks aktualnych trendów oraz ponadczasowego stylu casual. W ofercie marki można znaleźć nie tylko eleganckie sukienki czy płaszcze, ale też wygodne bluzy, spodnie oraz koszulki. Królują tu proste i funkcjonalne kroje oraz ciekawe, oryginalne detale nadające ubraniom niepowtarzalny charakter. Uzupełnieniem oferty są skórzane torby oraz akcesoria partnerskiej marki Venezia.

Manufaktura działa od 2006 roku, powstała na terenach dawnego imperium włókienniczego I.K. Poznańskiego w Łodzi. W skład kompleksu wchodzi trzyhektarowy rynek z oryginalną pofabryczną zabudową z czerwonej cegły, galeria handlowa oraz otaczające przestrzeń parkingi na ponad 3,5 tys. samochodów. Oprócz 300 sklepów, punktów usługowych i restauracji, działa tu również m.in. teatr, kino, szkoła tańca i muzeum. Łącznie Manufaktura zajmuje 27 ha, powierzchnia handlowa to 110 tys. mkw.

Manufaktura zarządzana jest przez Apsys Management Sp. z o.o., a właścicielem jest Union Investment Real Estate AG. Z przedstawicielami Apsys będzie można spotkać się na jesiennych targach Shopping Center Forum 2016, które odbędą się w dniach 21-22 września w Warszawie. Firma swoje portfolio zaprezentuje przy stoisku 2.1.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.