Smak na Tak w Pasażu Grunwaldzkim

Restauracja „Smak na Tak” w Pasażu Grunwaldzkim to pierwszy lokal tej marki we Wrocławiu. Stanowi ciekawe uzupełnienie odnowionej strefy restauracyjnej na poziomie „+2” w centrum. Restauracja zajmuje lokal o powierzchni 90 mkw.

„Smak na Tak” to nowo otwarta restauracja we wrocławskim centrum, która serwuje jedzenie na wagę, na zasadzie szwedzkiego stołu. W efekcie każdy może samodzielnie skomponować swój posiłek – obiad, lunch oraz deser.

Restauracja  specjalizuje się w daniach kuchni polskiej. Oferowane posiłki przygotowywane są na miejscu ze świeżych, sezonowych produktów.

Serwowane posiłki, w samoobsługowej formie sprzedaży na wagę, znajdują się w stałej cenie za 100g jedzenia. Dzięki temu, każdy samodzielnie komponuje swoje danie decydując o wielkości porcji.

Pasaż Grunwaldzki – to najwyżej oceniane w niezależnych rankingach wrocławskie centrum rozrywkowo-handlowe. Powstał w 2007 roku. Na 130 tys. mkw. powierzchni miejsce znalazło blisko 200 sklepów, punktów usługowych i restauracji oraz 11-salowe Multikino i supermarket.

Właścicielem Pasażu jest Echo Investment. Z przedstawicielami firmy będzie można spotkać się podczas jesiennej edycji targów Shopping Center Forum 2016 przy stoisku 2.5. SCF2016 odbędą się w dniach 21-22 września w Warszawie.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.