Nowe marki w Dekadzie Sieradz

Dekada Sieradz

Do grona najemców Dekady w Sieradzu dołączą kolejne znane marki. Umowy najmu podpisały firmy Martes Sport oraz Briju.

Oferta handlowa centrum handlowego  Dekada Sieradz już niebawem powiększy się o kolejne sklepy. Swój lokal otworzy Martes Sport – producent i importer odzieży, obuwia oraz akcesoriów sportowych renomowanych marek takich jak: Arena, Colmar, Elbrus, Hi-Tec, Iguana, Magnum, Martes, Icepeak czy Nike. Firma dysponuje szeroką gamą produktów najwyższej jakości dla różnych dziedzin aktywności fizycznej. W Galerii Dekada w Sieradzu marka zajmie lokal o powierzchni 825 mkw.

Ofertę obiektu poszerzy także Briju – marka jubilerska oferująca ręcznie wyrabianą, niepowtarzalną biżuterię. Na rynku firma istnieje  od prawie 100 lat i jest jednym z najlepszych producentów biżuterii w Europie Środkowej. W salonie o powierzchnie 75 mkw. znajdzie się bogaty wybór wysokiej jakości wyrobów jubilerskich ze złota, srebra oraz z kamieni szlachetnych i syntetycznych.

–  Cieszę się, że rozpoczęliśmy współpracę z Dekada SA – spółki,  której centra i galerie handlowe bardzo dobrze wpisują się w naszą strategię rozwoju. Jesteśmy przekonani, że zaowocuje ona powstaniem salonów Briju w kolejnych inwestycjach spółki. Portfolio jak i ulokowanie obiektu Dekada w Sieradzu sprawiło że nie może tam zabraknąć naszego salonu. Istniejąca od blisko 100 lat jubilerska firma Briju oferuje ręcznie wyrabianą, niepowtarzalną biżuterię dostępną w całej Europie, bardzo się cieszę że nasi nowi klienci w Sieradzu będą teraz mieli do niej bezpośredni dostęp – mówi Piotr Bakiera, Director of Leasing & Expansion w Briju S.A.

–  W tym roku Dekada w Sieradzu obchodzi 5 lat swojego funkcjonowania. To wystarczający czas, by obiekt zdążył ugruntować swoją pozycję na lokalnym rynku. Dowodem tego jest fakt, że kolejne znane marki dołączają do nas widząc potencjał tej inwestycji, a większość dotychczasowych najemców decyduje się na przedłużenie umów najmu – mówi Jacek Przybyłek, dyrektor Centrum Handlowego Dekada w Sieradzu.

Tylko w ostatnim czasie umowy najmu na kolejne lata przedłużyły marki, Apart, Grycan, Empik, H&M, Media Expert oraz Play.

Dekada Sieradz to największa galeria handlowa w regionie o powierzchni całkowitej ponad 12 tys. mkw., której otwarcie odbyło się w listopadzie 2011. Atutem inwestycji jest lokalizacja w centrum miasta, przy skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Sarańskiej w niedalekiej odległości od dworca autobusowego. Obiekt dysponuje parkingiem na 340 samochodów. Tenant mix Dekady Sieradz jest dopasowany do rynku lokalnego. Obecnie ofertę obiektu tworzy ponad 35 znanych międzynarodowych i polskich marek, m.in. H&M i C&A, Tesco, Media Expert, Mohito, Big Star, Empik czy Kino Cinetrix 6D.

Za komercjalizację Dekady Sieradz odpowiada BOIG Property Consulting. Wszystkie projekty BOIG zostaną zaprezentowane podczas jesiennej edycji SCF przy stoisku 3.7

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY