Grupa Saller planuje nową inwestycję handlową

Wizualizacja Parku Handlowego Oława

Grupa Saller niebawem rozpocznie budowę nowego parku handlowego w Oławie. Projekt zostanie zaprezentowany podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2016

Obiekt powstanie w Oławie przy ul. 3. Maja bezpośrednio przy Tesco. Inwestor przewiduje budowę parku handlowego o łącznej powierzchni najmu ponad 7,5 tys. mkw. Wraz z Tesco powstanie w tej lokalizacji jedno z największych skupisk handlu detalicznego z około dwudziestoma nowymi lokalami.

– Skomunikowanie z Tesco zostało tak przygotowane, aby klienci mogli czerpać korzyści z dogodnego rozmieszczenia wszystkich sklepów. Oława otrzyma teraz również atrakcyjną ofertę handlu detalicznego i tym samym przyciągnie nowych klientów tak, że podróż do większych miast po bogatszy asortyment nie będzie już konieczna. Park handlowy w Oławie będzie wyróżniał się ciekawą architekturą i starannym wykonaniem – poinformował zarząd Grupy Saller.

Otwarcie obiektu planowane jest na trzeci kwartał 2017 roku.

Przypomnijmy, Saller planuje również budowę parków handlowych m.in. w Brzegu, Gryfinie i  Pruszczu Gdańskim, a także rozbudowę obiektów w Głogowie oraz Lubaniu.

Wszystkie projekty Grupy Saller zostaną zaprezentowane na stoisku 3.8 podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2016

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY