scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Pepco podsumowuje ekspansję w wakacje

pepco

Tylko w lipcu i sierpniu sieć Pepco wzbogaciła się o 20 nowych sklepów. Ekspansja dotyczyła zarówno kraju jak i zagranicy.

W lipcu 2016 roku nowe sklepy otwarto w 3 miastach w Polsce (Mielno, Ustka, Paczków) oraz 2 w Rumunii (Hunedoara i Rosiorii de Vede).

W sierpniu spółka oddała do użytku 15 nowych sklepów w 5 krajach. W Polsce otwarto placówki w Zamościu, Iłży, Przemyślu, Sławkowie oraz Łodzi. Zagraniczna ekspansja dotyczyła Czech (1 sklep), Słowacji (1 sklep), Węgier (4 sklepy) i Rumunii (3 nowe sklepy).

W związku z ciągłym rozwojem sieci Pepco oferuje możliwość współpracy w zakresie długoterminowego najmu bądź dzierżawy obiektów handlowych. Spółka poszukuje lokalizacji, które znajdują się na terenie Polski, w miastach zamieszkałych przez co najmniej 10 tys. mieszkańców, ze szczególnym uwzględnieniem miast o liczbie mieszkańców 10 tys.– 50 tys.

Dogodne dla spółki lokalizacje to powinny znajdować się przy głównych drogach, z dostępem do terenów mieszkalnych, w miejscach widocznych i z dojazdem z głównych dróg  a także na lub w pobliżu ulic handlowych miast/osiedli, gdzie istnieje naturalny ruch klientów. Atrakcyjne to także te lokale, które znajdują się w pobliżu samoobsługowych sklepów spożywczych prowadzonych przez operatorów sieciowych.

Spółka szuka lokali o powierzchni całkowitej od 275 do 450 mkw., na jednaj kondygnacji – poziom parteru z wejściem bezpośrednio z ulicy.

Pepco Poland sp. z o.o. należy do spółki Pepkor Holdings (Proprietary).

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

* indicates required