Rosną przychody sieci obuwniczej

ccc-3stawy

Spółka CCC S.A. w sierpniu br. wypracowała skonsolidowane przychody ze sprzedaży na poziomie ponad 205 mln zł. Tym samy przychody były wyższe od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego o 31,9%

Natomiast przychody za okres styczeń – sierpień wyniosły ponad 1,8 mld zł i były wyższe w porównaniu do tego samego okresu roku 2015 o 33,2%.

Przychody ze sprzedaży detalicznej w sklepach stacjonarnych sieci CCC za sierpień 2016 wyniosły około 167 mln zł i były wyższe od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego o 19,5%, narastająco za okres styczeń – sierpień wyniosły około 1,55 mld zł i były wyższe o 20,1% w stosunku do roku 2015 roku.

Grupa  CCC jest liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia i jednym z największych jego producentów w Polsce. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2004 roku.

Obecnie sieć CCC tworzy blisko 800 sklepów własnych oraz franczyzowych. Sklepy CCC działają w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech, Austrii, Chorwacji, Turcji, Niemczech, Słowenii, Bułgarii, Rumunii, Rosji, Łotwie, Kazachstanie i na Ukrainie.

Rok 2016 będzie najbardziej spektakularnym okresem w realizacji strategii ekspansji zagranicznej. Grupa CCC powiększy się o nie mniej niż 100 tys. mkw. netto nowej powierzchni handlowej (ok.27 proc. wzrostu).

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY