Vision Express dołącza do grona najemców Galerii Wołomin

Zbliża się otwarcie pierwszej galerii handlowej w Wołominie. Już w październiku klienci galerii będą mogli skorzystać z bogatej oferty tak handlowo-usługowej, jak i rozrywkowej, która obejmie duży klub fitness oraz wielosalowe kino Helios. Do grona najemców dołącząją kolejne znane marki w tym sieć Vision Express

 Zamknięto już etap budowy Galerii Wołomin. W chwili obecnej trwają prace wykończeniowe w lokalach najemców oraz na częsciach wspólnych. Już w październiku będzie mialo miejsce wielkie otwarcie jedynej galerii handlowej w miescie i regionie.

W gronie najemców Galerii Wołomin znajdą się m.in. kino Helios, fitness Zdrofit, H&M, Reserved, Cropp Town, House, Sinsay, Carry, Smyk, Diverse, Big Star, Vistula, Wólczanka, Empik,  Martes Sport, CCC, Deichmann, Pepco, Rossmann, Orange, Hebe, KFC, Pizza Hut, Paris Optique i Kontigo. Galeria będzie liczyła 80 lokali na powierzchni 25 tys. mkw. GLA.  Kluczowym najemcą obiektu będzie operator spożywczy Carrefour, który zajmie powierzchnię 5,7 tys. mkw.

W ostatnim czasie umowę najmu lokalu w wołomińskiej galerii podpisała także sieć salonów optycznych Vision Express, która otworzy dla klientów lokal o powierzchni 90 m kw.

– Już w październiku Galeria Wołomin zaprosi mieszkańców miasta i regionu do skorzystania z bogatej oferty centrum. W procesie komercjalizacji staramy się zapewnić naszym przyszłym klientom kompleksową ofertę obejmującą zarówno branżę handlową, jak i usługową oraz rozrywkową. W chwili obecnej dysponujemy już ostatnimi powierzchniami pod wynajem – mówi Tomasz Jopkiewicz, Senior Leasing Manager w Acteeum Central Europe.

Galeria Wołomin będzie pierwszym nowoczesnym centrum handlowym w liczącym blisko 40 000 mieszkańców Wołominie, a swoim zasiegiem obejmie ponad 200 000 mieszkańców. Jako miasto satelickie należące do aglomeracji warszawskiej Wołomin odnotowuje stały wzrost populacji, wskaźnik siły nabywczej właściwy Warszawie – ponad 60 proc. średniej krajowej –  a jednocześnie bardzo niskie nasycenie powierzchnią handlową. Projekt Galerii Wołomin przewiduje możliwość przyszłej rozbudowy o dodatkowe 6,500 m kw. powierzchni najmu, aby odpowiedzieć na potrzeby rynku. Dla klientów zaplanowano parking na ponad 800 miejsc.

Galeria Wołomin należy do Acteeum Group i Rockcastle Global Real Estate Company Limited. Generalnym wykonawcą obiektu jest Eiffage Polska Sp. z o.o., za koordynację techniczną najemców odpowiada spółka CDI Konsultanci Budowlani. Agentem wspierającym komercjalizację jest CBRE.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.