Sleep Planet i odmieniona Pandora w Galerii Malta

W poznańskim centrum handlowym kolejne zmiany w portfolio najemców. Nad brzegiem Jeziora Maltańskiego zadebiutowała marka Sleep Planet, która w ten sposób otworzyła swój drugi salon w mieście. W nowym formacie zaprezentował się z kolei salon z biżuterią Pandora.

Galeria Malta to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych w zachodniej Polsce, którym zarządza firma Neinver. Z przedstawicielami firmy będzie można spotkać się podczas jesiennej edycji targów Shopping Center Forum 2016, które odbędą się w dniach 21-22 września w Warszawie.

Dzięki ostatnim otwarciom klienci Galerii Malta mogą nabyć meble i akcesoria do sypialni, a także kupić biżuterię w totalnie odmienionym salonie.

Sieć Sleep Planet wybrała Galerię Malta na lokalizację swojego drugiego sklepu w stolicy Wielkopolski. Marka, oferująca wysokiej jakości produkty do spania, jak materace, łóżka tapicerowane i kontynentalne, łóżka drewniane, akcesoria do spania (poduszki, kołdry, pościele), świece Yankee Candle i wiele innych, prezentuje swój asortyment na blisko 320 mkw.

Od niedawna poznaniacy mogą też znowu odwiedzać salon marki Pandora, który przeszedł znaczącą modernizację. Zaprezentowany nowy format sklepu jest pierwszym takim w Poznaniu. Pandora w Galerii Malta zajmuje ponad 50 mkw.

Galeria Malta to trzykondygnacyjny kompleks o powierzchni najmu wynoszącej 54 tys. mkw. Ze względu na swoje wyjątkowe położenie, w sercu zielonych terenów poznańskiej Malty – zaprojektowana została tak, aby dopasować się do charakteru miejsca, w którym funkcjonuje, wzbogacić je i podkreślić jego wyjątkowość. W Galerii Malta powstało 160 sklepów oraz punkty usługowe, wielosalowe kino Multikino, liczne kawiarnie i restauracje. Galeria charakteryzuje się 98 proc. poziomem komercjalizacji, stabilnymi wskaźnikami odwiedzalności i systematycznie rosnącą sprzedażą, która w 2015 roku zwiększyła się o 7 proc. Galeria mieści się przy ul. Maltańskiej 1, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego i rekreacyjnych terenów poznańskiej Malty. Jest położona w odległości 5 min jazdy samochodem od centrum Poznania. Dojazd do Galerii Malta środkami komunikacji miejskiej umożliwiają linie autobusowe 57, 84, 241 (linia nocna) i dziewięć linii tramwajowych: 1, 4, 5, 6, 7, 11, 13, 16, 17.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn