CH Auchan Bydgoszcz ze strefą biurową

Od 6 września w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz działa bezpłatne biuro. Przestrzeń o nazwie „Współpracownia” powstała z myślą o mikroprzedsiębiorcach, freelancerach, a także wszystkich, którzy potrzebują wygodnego i cichego miejsca do pracy.

Korzystający z biura mają do dyspozycji wygodne biurka, pomieszczenie do tzw. cichej pracy oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu. Korzystanie z „Współpracowni” jest bezpłatne.

Idea wspólnej pracy osób niezatrudnionych w tej samej firmie narodziła się w Stanach Zjednoczonych i określa przestrzeń do pracy skupiającą osoby niezatrudnione przez tę samą firmę. Taka forma pracy jest popularna na całym świecie. Najwięcej tego typu biur znajduje się w USA, Niemczech, Hiszpanii czy Włoszech. Coraz więcej powstaje ich również w Polsce.

Od 6 września z bezpłatnej przestrzeni do pracy można korzystać w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz. Biuro pod nazwą „Współpracownia” zajmuje lokal o powierzchni  48 mkw. Do dyspozycji mikroprzedsiębiorców i freelancerów są biurka i krzesła oraz bezprzewodowy internet. Z myślą o osobach, które do wykonywanych działań potrzebują ciszy, w „Współpracowni” wydzielono specjalną przestrzeń, oddzieloną szkłem. Aby skorzystać z miejsca do pracy, wystarczy przyjść do Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz.

– Stworzyliśmy „Współpracownię” z myślą o osobach, które poszukują wygodnego miejsca do pracy z dostępem do internetu oraz o tych, którzy pojawiają się w naszej galerii handlowej w celach biznesowych. Mamy nadzieję, że ta przestrzeń będzie cieszyła się zainteresowaniem i stanie się miejscem rozwoju wielu kontaktów biznesowych – mówi Monika Brandeburg, menedżer Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz.

Przestrzeń do pracy „Współpracownia” dostępna jest w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz, przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Z przestrzeni do pracy można korzystać w godzinach otwarcia galerii handlowej.

Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz to ponad 40 sklepów, punktów usługowych i restauracji. Galeria mieści się przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy i jest czynna 7 dni w tygodniu. Ofertę szybkich i komfortowych zakupów uzupełnia hipermarket i stacja benzynowa Auchan, Leroy Merlin oraz Decathlon. Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz posiada parking na blisko 2100 miejsc, w tym 40 dla osób niepełnosprawnych. Kompleks został otwarty w listopadzie 2001 roku i jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Posiada również bezpłatny plac zabaw dla dzieci.

Obiekt należy do Immochan i zostanie zaprezentowany podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2016 przy stoisku Immochan 3.3

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY