CREAM zapowiada duże zmiany w Askanie

W tym roku mija 9 lat od inauguracji gorzowskiej Galerii Askana – jednego z pierwszych projektów w Polsce realizowanych w miastach poniżej 200 tys. mieszkańców. Szereg zmian przygotuje obiekt na kolejny etap jego rozwoju.

Jedną z ważnych nowości jest podpisanie umowy z międzynarodową marką H&M. Będzie to największy i najnowocześniejszy salon tej marki w Gorzowie, który dzięki szerokiej ofercie z pewnością spotka się z dużym zainteresowaniem klientów.

Kolejną zmianą  jaka będzie miała miejsce w Galerii Askana jest rozbudowa i unowocześnienie strefy food court. Dzięki temu jej oferta gastronomiczna będzie jeszcze bardziej atrakcyjna i różnorodna. Strefa zyska też nowy design, łączący tradycję z nowoczesnością i wpisujący się w atrakcyjną architekturę całej galerii.

Po ubiegłorocznym przedłużeniu umowy najmu z kinem Helios na kolejne 10 lat, teraz  nadszedł czas na jego gruntowną modernizację, która obejmie m in. technologię projekcji oraz nowy projekt wnętrza. To oznacza, że już wkrótce Askana będzie galerią z najnowocześniejszym kinem w promieniu 100 km.

W ciągu ostatnich 4 lat powierzchnia komercyjna w Gorzowie powiększyła się prawie trzykrotnie co byłoby wyzwaniem dla każdego zarządcy. O tym, że Askana była do tego dobrze przygotowana świadczy fakt, że przedłużenia umów z kilkudziesięcioma najemcami zakończyły się sukcesem, a stopień jej komercjalizacji wciąż wynosi niemal 100 proc.

– Świadczy to o dużej sile tego projektu, posiadającego wszelkie atrybuty miejskiej galerii handlowej pierwszego wyboru. Ale też o sile zaufania wyrażanej przez najemców, którzy przedłużyli umowy oraz duże brandy m.in. H&M, które zdecydowały się związać z nami po raz pierwszy – informuje Grzegorz Mroczek – V-ce President CREAM.

– Od kilku lat Galeria Askana notuje coraz wyższą liczę odwiedzających a obroty najemców systematycznie rosną. Zmiany, które wprowadzamy jeszcze bardziej umocnią jej pozycję – dodaje  Bartłomiej Bujnowski, dyrektor marketingu w CREAM.

Galerią Askana w Gorzowie Wielkopolskim zarządza CREAM. Obiekt ma 55 tys. Mkw. powierzchni całkowitej i prawie 19 tys. mkw. GLA, na której znajduje się 114 butików, 10 kawiarni, restauracji i barów oraz multiplex Helios z 5 salami na 1200 osób. Reserved, Mohito, Sinsay, Promod, Solar, Simple, CCC, Mediaexpert, Rossmann oraz restauracja Sphinx to tylko niektóre spośród marek obecnych w Galerii Askana.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY