Na stronie marki Komfort pojawiła się nowa zakładka „Inspiracje”, gdzie publikowane są aranżacje wnętrz projektowane przez polskie blogerki.

Marka zaprosiła do współpracy popularne polskie blogerki, które produkty Komfortu testowały w swoich domach. Swoje aranżacje zaprezentowały, między innymi, autorki blogów Panna Matka, ConchitaHome oraz InteriorDesignHome.

Marka Komfort nie udzieliła komentarza związanego z uruchomieniem współpracy z blogerkami.

Ambasadorka komfortu

Odrębna sekcja poświęcona została poradom i pomysłom ambasadorki Komfortu – Doroty Szelągowskiej. Dziennikarka i projektantka wnętrz podpowiada ciekawe rozwiązania, dzieli się zdjęciami ze swojego biura.

– Zakładka „Inspiracje” dopełnia funkcjonalność naszego serwisu online. Klienci mogą poszukać w niej pomysłu na własną podłogę, przeczytać porady oraz podejrzeć, jak wnętrza aranżują inni – mówi Inga Wawrzyniak-Gacek, dyrektor marketingu Sklepy Komfort S.A. – Jednocześnie na każdym kroku podpowiadamy im konkretne rozwiązania i produkty z naszej oferty. Dzięki temu w jednym miejscu mają pełną informację – od inspiracji do zakupu, czy to online czy w sklepie stacjonarnym”.

Podział na style

W zakładce „Inspiracje” znajduje się także galeria wnętrz, pogrupowanych według najpopularniejszych stylów aranżacyjnych: nowoczesny, industrialny, vintage, skandynawski i klasyczny. Marka umieściła tam również podpowiedzi rozwiązań do pokoju młodzieżowego. Pojawiły się także pomysły na zagospodarowanie balkonu i tarasu. Do każdej inspiracji przypisano podpowiedzi produktów, które dostępne są w ofercie Komfortu – w tym również w działającym na stronie sklepie online.