Komfort sięga po influencerów

Na stronie marki Komfort pojawiła się nowa zakładka „Inspiracje”, gdzie publikowane są aranżacje wnętrz projektowane przez polskie blogerki.

Marka zaprosiła do współpracy popularne polskie blogerki, które produkty Komfortu testowały w swoich domach. Swoje aranżacje zaprezentowały, między innymi, autorki blogów Panna Matka, ConchitaHome oraz InteriorDesignHome.

Marka Komfort nie udzieliła komentarza związanego z uruchomieniem współpracy z blogerkami.

Ambasadorka komfortu

Odrębna sekcja poświęcona została poradom i pomysłom ambasadorki Komfortu – Doroty Szelągowskiej. Dziennikarka i projektantka wnętrz podpowiada ciekawe rozwiązania, dzieli się zdjęciami ze swojego biura.

– Zakładka „Inspiracje” dopełnia funkcjonalność naszego serwisu online. Klienci mogą poszukać w niej pomysłu na własną podłogę, przeczytać porady oraz podejrzeć, jak wnętrza aranżują inni – mówi Inga Wawrzyniak-Gacek, dyrektor marketingu Sklepy Komfort S.A. – Jednocześnie na każdym kroku podpowiadamy im konkretne rozwiązania i produkty z naszej oferty. Dzięki temu w jednym miejscu mają pełną informację – od inspiracji do zakupu, czy to online czy w sklepie stacjonarnym”.

Podział na style

W zakładce „Inspiracje” znajduje się także galeria wnętrz, pogrupowanych według najpopularniejszych stylów aranżacyjnych: nowoczesny, industrialny, vintage, skandynawski i klasyczny. Marka umieściła tam również podpowiedzi rozwiązań do pokoju młodzieżowego. Pojawiły się także pomysły na zagospodarowanie balkonu i tarasu. Do każdej inspiracji przypisano podpowiedzi produktów, które dostępne są w ofercie Komfortu – w tym również w działającym na stronie sklepie online.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn