W.Kruk poszerza ofertę

Polska firma jubilerska W.Kruk, prowadząca sieć blisko 100 salonów wprowadziła do swojej oferty limitowaną kolekcję akcesoriów. Zaprojektowane przez W.Kruk i wyprodukowane we Włoszech torby skórzane, chusty jedwabne, okulary przeciwsłoneczne oraz dodatki skórzane sygnowane logo marki dostępne są w sklepie internetowym wkruk.pl

Klienci mogą zamawiać je bezpośrednio pod wskazany adres lub do wybranego salonu W.Kruk na terenie całej Polski.

Limitowana kolekcja akcesoriów W.Kruk zaprojektowana została przez zespół kreatywny marki i wyprodukowana w wyspecjalizowanych włoskich manufakturach. Każdy z modeli skórzanych toreb, chust jedwabnych, okularów przeciwsłonecznych oraz skórzanych dodatków W.Kruk wprowadzono do sprzedaży w liczbie jedynie 100 sztuk.

– Wprowadzenie nowych kategorii wynika z pozycji rynkowej, jaką zbudowaliśmy w ostatnich latach i największego w branży doświadczenia w jubilerstwie, będącym najbardziej precyzyjną dziedziną mody – mówi Radosław Jakociuk prezes zarządu W.Kruk. We współpracy z włoskimi manufakturami, pracującymi dla światowych marek fashion, stworzyliśmy wysokiej jakości akcesoria, które klasą wzorniczą i wykonania odpowiadają ponadczasowej biżuterii W.Kruk.

Również limitacja nie jest przypadkowa – dodaje Radosław Jakociuk – kolekcja akcesoriów pojawi się w sprzedaży w sezonie, w którym otworzymy 100. salon firmowy W.Kruk.

100 | limitowana kolekcja akcesoriów W.Kruk to kwintesencja nowoczesnej klasyki. Obejmuje torby ze skór naturalnych w 5 stylach i różnych kolorach, 6 wzorów chust jedwabnych (wzorzyste i gładkie) w kilku rozmiarach, 7 modeli okularów przeciwsłonecznych damskich i męskich w różnych wariantach kolorystycznych, rękawiczki damskie i męskie, portfele damskie i męskie oraz pasek i breloki męskie.

W.Kruk jest najstarszą marką jubilerską w Polsce. Historia ponad 175 lat to największa duma i najważniejsze dziedzictwo. W blisko 100 salonach firmowych na terenie całego kraju W.Kruk oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje inspirowane najnowszymi trendami.

W.Kruk to również ekspert w dziedzinie zegarków. Przeszło 175 lat tradycji oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę wiarygodnym i profesjonalnym przedstawicielem najlepszych światowych marek zegarkowych: Rolex, Tudor, Omega, Longines, TAG Heuer, Certina, Tissot, IWC, Raymond Weil i wielu innych.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY