Infokioski i aplikacja mobilna w Silesia City Center

Silesia City Center

Aplikacja mobilna Silesia City Center pozwala, między innymi, odnaleźć swój samochód na parkingu.

Centrum udostępnia także swoim klientom powerbanki, umożliwiające korzystanie z telefonu bez ograniczeń oraz infokioski, które wyznaczają trasę do dowolnego obiektu na terenie Centrum – Silesia City Center dba o swoich klientów i wprowadza dla nich coraz większe udogodnienia.

Do dyspozycji klientów w Centrum pojawiło się osiem infokiosków z ekranem dotykowym. Urządzenia wyposażone są w mapę 3D Silesii City Center, katalog sklepów i restauracji z podziałem na kategorie, a także szczegółowe opisy butików. Znaleźć na nich można również aktualne godziny otwarcia oraz przydatne informacje dotyczące dojazdu do Centrum. Na bieżąco aktualizowana lista promocji pozwala na jeszcze efektywniejsze i tańsze zakupy.

Jednolity system informacyjny

Kioski informacyjne są częścią większego infosystemu zarządzanego z poziomu jednego CMS (systemu zarządzania treścią). Oznacza to, że dodanie nowej informacji w centralnym systemie powoduje automatyczną aktualizację nie tylko strony www, ale także wszystkich infokiosków i aplikacji mobilnych, zarówno działających w systemie operacyjnym iOS, jak i Android. Takie rozwiązanie ułatwia wprowadzanie zmian i znacząco skraca czas aktualizacji danych we wszystkich kanałach elektronicznych.

Kolejnym udogodnieniem dla klientów Silesii City Center jest aplikacja mobilna. Znaleźć w niej można szczegółowy katalog wszystkich sklepów, restauracji i punktów usługowych. Użytkownik może się także zapoznać z informacjami o promocjach i aktualnościach oraz repertuar kinowy. Wbudowany w aplikację system nawigacji nie tylko ułatwia dojście do wybranego miejsca na mapie Centrum, ale również wskazuje miejsce postoju zaparkowanego auta i nakreśla trasę dotarcia do niego.

Aplikacja działa na systemach android lub iOS, można ją za darmo pobrać w odpowiednio Google Play lub AppStore.

Zapas mobilnej mocy

Deweloperem oprogramowania do infokiosków i aplikacji mobilnej Silesia City Center jest krakowska firma Amistad.

Od lipca Silesia City Center oferuje także wypożyczalnię powerbanków, dzięki którym można bezpłatnie naładować swój telefon na terenie Centrum. Samo wypożyczenie sprzętu jest darmowe, ale trzeba zostawić w depozycie kaucję w wysokości 50zł. Kaucja ta będzie zwracana po oddaniu sprzętu.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY