Galeria Korona Kielce umacnia pozycję na rynku

korona

W  porównaniu do analogicznego okresu w 2015 roku, w  pierwszych siedmiu miesiącach 2016 roku, Galeria Korona Kielce zanotowała wzrost odwiedzalności oraz  obrotów  najemców.

– Jest to wynik procesu polegającego na zmianach w portfolio najemców oraz konsekwentnej realizacji obranej strategii marketingowej – mówi Michał Góźdź, dyrektor zarządzający Galerią Korona Kielce.

Galeria Korona Kielce, jak informuje zarząd obiektu, zyskała zaufanie najemców oraz klientów swym śródmiejskim projektem. Stała się liczącym się centrum zakupowym w regionie.

Galeria Korona Kielce oferuje ponad 37 tys. mkw. powierzchni najmu, na której działa 150 punktów handlowych, usługowych, kawiarni i restauracji. Galeria może pochwalić się szeroką ofertą rozrywkową i sportową obejmującą między innymi Multikino, Jatomi Pure Fitness – Platinum oraz klub  Squash Korona. Dla wygody rodzin z dziećmi na terenie obiektu działa również bawialnia Czary Mary. Klienci mają do swojej dyspozycji 1000 miejsc na wielopoziomowym parkingu. Atutem obiektu jest  jego lokalizacja – w centrum miasta, 250 m od Rynku i głównego deptaka oraz nowoczesna architektura.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY