Immochan komercjalizatorem kolejnych obiektów handlowych

Jeden z obiektów komercjalizowanych przez Immochan

Immochan jest od września 2016 r. wyłącznym komercjalizatorem kolejnych 15 obiektów handlowych z hipermarketem Auchan, zlokalizowanych w całej Polsce. Ich łączna powierzchnia najmu GLA wynosi ponad 37 tys. mkw., a na terenie obiektów działa 450 butików.

Obiekty handlowe, które będzie komercjalizować Immochan, mieszczą się w 15 miastach Polski – w Dąbrowie Górniczej, Gdańsku, Grudziądzu, Kielcach, Lubinie, Lublinie, Mysłowicach, Nowym Sączu, Olsztynie, Opolu, Rybniku, Słupsku, Szczecinie, Warszawie oraz we Włocławku.

– Obiekty handlowe, za których komercjalizację odpowiada Immochan, charakteryzują się dobrymi wskaźnikami odwiedzalności i dogodną lokalizacją. Niewątpliwym ich atutem jest obecność hipermarketu Auchan oraz butików o zróżnicowanej ofercie handlowej. Zespół specjalistów z działu komercjalizacji Immochan zadba o to, aby portfolio najemców było jeszcze mocniejsze, a tym samym rosła ich pozycja na rynku – mówi Ada Walentek, dyrektor komercjalizacji Immochan.

Firma Immochan jest obecna na polskim rynku od 20 lat i jednym z kluczowych obszarów jej działalności jest komercjalizacja centrów handlowych. Już od września Immochan odpowiada za komercjalizację 15 obiektów handlowych z hipermarketem, które zmieniły szyld na Auchan w wyniku integracji Reala z Auchan.

W skład obiektów handlowych oprócz hipermarketu Auchan wchodzi od kilkunastu do kilkudziesięciu butików. W sumie działa w nich 450 sklepów, a łączna powierzchnia najmu GLA obiektów wynosi 37 160 mkw. Przy każdym z nich znajdują się dogodne parkingi dla klientów o łącznej liczbie blisko 11 tys. miejsc.

Firma Immochan powstała we Francji w 1976 roku, a oddział w Polsce został otwarty w 1996 roku.

Wszystkie projekty Immochan zostaną zaprezentowane podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2016 przy stoisku 3.3

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY