Nowy model kompleksowej obsługi prawnej centrów handlowych

zara-shopping

Przedstawiciele kancelarii prawniczej Causa Finita Commercial Real Estate Law Firm po raz kolejny wezmą udział w Shopping Center Forum. Jak podkreślają, wraz ze zmieniającą się szybko sytuacją na rynku retail, zmienia się także zapotrzebowanie na specjalistyczne usługi prawnicze, co chętnie przedyskutują z deweloperami i najemcami.

– SCF to dla nas szansa na porozmawianie z przedstawicielami branży o wydarzeniach na rynku, aktualnych trendach w retailu, nowych markach, etc. To jednak nie jedyny powód, dla którego nasi prawnicy będą uczestniczyć w tym wydarzeniu. Wraz ze zmieniającą się rzeczywistością zmienia się zapotrzebowanie na usługi prawnicze.

Obserwujemy, że w firmach naszych klientów dzień po dniu leci z prędkością światła i klienci często potrzebują szybkich decyzji w sprawach prostych. Odpowiadając na powyższe potrzeby, pracujemy aktualnie nad nowymi rozwiązaniami w zakresie komunikacji, zapewniającymi natychmiastową i stałą dostępność naszych wyspecjalizowanych prawników.

Chcielibyśmy podczas SCF o tych rozwiązaniach opowiedzieć i uzyskać informację zwrotną czy właściwie odpowiadają one potrzebom naszych klientów. Stąd uczestnictwo w SCF to dla nas również niepowtarzalna okazja na przetestowanie nowych pomysłów i dopracowanie oferowanej przez naszą Kancelarię propozycji wartości – mówi dla Retailnet Robert Szczepanek Radca Prawny, właściciel Causa Finita Commercial Real Estate Law.

Causa Finita Commercial Real Estate Law Firm specjalistyczną firmą prawniczą działającą na rynku nieruchomości komercyjnych – obiektów handlowych oraz hoteli.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY