Otwarcie pierwszego sklepu amerykańskiej marki Forever 21

Już 17 września 2016 r. odbędzie się otwarcie pierwszego salonu Forever 21 w Polsce. Legendarna, amerykańska marka modowa swój pierwszy salon na naszym rynku otworzy w łódzkiej Manufakturze

Na powierzchni niemal  tys. mkw. znajdziemy szeroki wybór odzieży i akcesoriów. Kluczem do sukcesu są świeże, światowe trendy oraz codzienne dostawy nowych produktów Forever 21 w atrakcyjnych cenach.

Forever 21 to marka skierowana do młodych, energicznych osób, które kochają modę i poprzez swój styl wyrażają siebie. Atutem marki, która codziennie dostarcza nowe produkty do swoich salonów, są atrakcyjne ceny, które pozwalają na zabawę modą, stylami i tworzenie ciekawych stylizacji.

Założona w 1984 r. w Los Angeles, marka Forever 21 to jedna z największych, amerykańskich sieci sprzedaży detalicznej wyspecjalizowana w tzw. fast fashion, oferująca najnowsze trendy z wybiegów dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Poprzez ciekawe wnętrza salonów i systematyczne dostawy nowych kolekcji, marka inspiruje do poszukiwania własnego stylu z wykorzystaniem światowych trendów dostępnych w przystępnej cenie.

forever21-manufaktura

Forever 21, Inc. z siedzibą w Los Angeles w stanie Kalifornia to detaliczny sprzedawca odzieży i dodatków dla kobiet i mężczyzn. Słynie z oferowania konsumentom najgorętszych, najnowszych trendów modowych w przystępnej cenie. Model sprzedaży opiera się na podtrzymywaniu zainteresowania poprzez codzienne dostawy nowych produktów. Założona w 1984 r. Forever 21 prowadzi ponad 750 sklepów detalicznych w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Hongkongu, Indiach, Izraelu, Japonii, Korei, krajach Ameryki Łacińskiej, Meksyku, na Filipinach i w Wielkiej Brytanii.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl