Aplikacja Click & Eat w Galerii Mokotów

galeria-mokotow

Aplikacja Click& Eat Galerii Mokotów umożliwia zamawianie dań w restauracjach w centrum handlowym.

Click&Eat to aplikacja mobilna umożliwiająca zdalne zamawianie dań w restauracjach znajdujących się w Alei Smaków w Galerii Mokotów. Po jej uruchomieniu oraz wybraniu restauracji i dania wystarczy tylko potwierdzić zamówienie i zapłacić. Płatności można dokonywać kartą płatniczą lub poprzez PayPal. Zamówienie zostaje przesłane do restauracji, a użytkownik otrzymuje informację zwrotną odnośnie tego, ile czasu będzie oczekiwał na posiłek. Po jego upływie może zjawić się w restauracji i odebrać gotowe danie. Bez czekania na miejscu i tracenia czasu w kolejkach!

Pierwsze takie rozwiązanie

Aplikacja powstała we współpracy z polskim start upem technologicznym Appetiq. Galeria Mokotów jako pierwsza w Polsce postawiła na takie rozwiązanie. W Click&Eat menu, oprócz opisów, zawiera zdjęcia dań.

W Click&Eat można zamawiać dania m.in. kuchni tajskiej, japońskiej czy włoskiej, wybierając je spośród menu restauracji takich jak Vapiano, Thai Wok, Tokyo Sushi, Salad Story oraz Subway. Już wkrótce propozycja ta zostanie poszerzona o kolejne miejsca spośród lokali obecnych w Alei Smaków, które skierują swoją ofertę do użytkowników aplikacji Click&Eat.

Z myślą o okolicy

Nowe narzędzie powstało w szczególności z myślą o gościach Galerii Mokotów. Click&Eat jest przydatne również dla pracowników pobliskich biurowców, dla których Aleja Smaków jest bardzo często miejscem wyboru, jeśli chodzi o lunch czy spotkania biznesowe.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY