Time Trend w Galerii Korona Kielce

Sieć salonów Time Trend zadebiutowała w galerii Korona Kielce. Nowy salon został otwarty 10 września 2016 roku i jest trzecim sklepem tej sieci w mieście.

Sklep ma 54 mkw. powierzchni i jest zlokalizowany na poziomie 0 kieleckiej galerii w sąsiedztwie takich sklepów jak Vision Express, Giacomo Conti, Tommy Hilfiger, Pandora, Super-Pharm, Carry, Monnari.

– Galeria Korona to liczące się centrum handlowe o ugruntowanej pozycji, eleganckie i z ustabilizowaną klientelą. Uznaliśmy, że asortyment, który oferuje Time Trend dopełni ofertę tego obiektu i powinien się w nim znaleźć. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez Time Trend znane marki zegarków znajdą duże zainteresowanie pośród klientów i tym samym dopełnią ofertę galerii – mówi dla Retailnet Paweł Pałyga, Development Director,  Zibi Detal Sp. z o.o.

– Salon wyróżnia nowoczesny wygląd i aranżacja według najnowszego konceptu sieci Time Trend. Jestem przekonany, że klienci docenią zarówno wystrój jak i ofertę nowo otwartego salonu – mówi Karol Semik, dyrektor ds. Komercjalizacji MGC Inwest.

Salony Time Trend należą do Grupy Zibi, która jest wyłącznym dystrybutorem takich marek jak Atlantic, Casio, G-Shock czy Bulova. Obecnie sieć tworzy 79 salonów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Średnia powierzchnia sklepów sieci to 35-40 mkw. Aktualnie sieć poszukuje lokalizacji w mniejszych miastach w Polsce.

Galeria Korona Kielce ma 37 tys. mkw. powierzchni i oferuje ponad 150 sklepów, punktów handlowych, usługowych, kawiarni i restauracji. Galeria może pochwalić się szeroką ofertą rozrywkową i sportową obejmującą między innymi Multikino, Jatomi Pure Fitness – Platinum oraz klub  Squash Korona. Dla wygody rodzin z dziećmi na terenie obiektu działa również bawialnia Czary Mary. Klienci mają do swojej dyspozycji 1000 miejsc na wielopoziomowym parkingu. Obiekt jest  zlokalizowany w centrum miasta, 250 m od Rynku i głównego deptaka. Galeria należy do MGC Inwest.

Wszystkie projekty MGC Inwest (Korona Kielce, Cuprum Arena, Galeria Warmińska) zostaną zaprezentowane podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2016 przy stoisku 7.4

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl