Wszystkie projekty Trei Real Estate na SCF 2016

Vendo Park Mińsk Mazowiecki

Trei Real Estate Poland podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum zaprezentuje planowane parki handlowe Vendo Park.

Doskonała lokalizacja oraz odpowiedni dobór najemców sprawiają, że Vendo Parki to gwarancja powodzenia, co potwierdzają istniejące Vendo Parki w Nysie, Milanówku oraz w Chełmie. Inwestorem i zarządcą tych obiektów jest spółka Trei Real Estate.

Obecnie trwa budowa parku handlowego Vendo Park w Mińsku Mazowieckim przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta – ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie działającego już operatora spożywczego sieci Kaufland. Powierzchnia najmu nowego Vendo Parku w Mińsku Mazowieckim to 3 tys. mkw. W ofercie parku handlowego znajdzie się zarówno moda młodzieżowa, rodzinna i sportowa, elektronika, produkty z kategorii zdrowie i uroda, jak również sieciowa apteka. Wśród najemców znajdą się takie marki jak: KiK, Martes Sport, RTV Euro AGD, Rossmann, Textilmarket oraz sieć apteczna Ziko. Lokale są sukcesywnie przekazywane najemcom. Do dyspozycji klientów parku handlowego będzie ok. 60 miejsc parkingowych.

Otwarcie Vendo Parku w Mińsku Mazowieckim planowane jest w listopadzie 2016 roku.

Z kolei w przyszłym roku spółka Trei Real Estate planuje kolejne otwarcia obiektów m. in. w Skierniewicach oraz w Świdnicy. Wszystkie projekty, zostaną zaprezentowane podczas jesiennej edycji SCF 2016.

– Jesteśmy przekonani, że nasze inwestycje spotkają się z dużym zainteresowaniem lokalnej społeczności. Ponadto chcemy bardzo serdecznie zaprosić na nasze stoisko podczas SCF 2016 deweloperów, jak również właścicieli nieruchomości do współpracy – mówi dla Retailnet Krzysztof Elsner, Senior Developer w Trei Real Estate Poland Sp. z o.o.

Trei Real Estate Poland zaprezentuje swoje projekty przy stoisku 6.5

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY