Gemini Park z Fundacją Fabryki Marzeń na SCF 2016

Fundacja Fabryki Marzeń we współpracy z Gemini Holding zaprezentuje swoją działalność podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum. Wszyscy zainteresowani aktywnością tej organizacji powinni odwiedzić stoisko 3.5.

Podstawowym celem Fundacji Fabryki Marzeń jest niesienie pomocy najbardziej potrzebującym młodym ludziom. Jej pracownicy, przy pomocy Fabryki Rozwoju Osobistego, wychowują swoich podopiecznych w duchu przedsiębiorczości, a także motywują do samorozwoju. Uzdolniona młodzież, dzięki Fabryce Stypendiów,  może liczyć na pomoc w realizacji swoich talentów naukowych, artystycznych i sportowych dzięki finansowemu wsparciu. Ponadto misją Fundacji jest poprawa warunków bytowych dzieci z ubogich rodzin i osób niepełnosprawnych poprzez remonty pomieszczeń mieszkalnych.

– Co roku staramy się gościć na targach SCF organizacje związane z działalnością charytatywną. Nie inaczej będzie podczas tej edycji, na którą zaprosiliśmy Fundację Fabryki Marzeń, pomagającą młodym ludziom z ubogich rodzin. Współpraca z organizacjami charytatywnymi jest elementem społecznej odpowiedzialności biznesu, którą jako przedsiębiorstwo popieramy. W związku z tym wykorzystujemy potencjał naszych centrów handlowych jako ogniw pośredniczących w procesie niesienia pomocy potrzebującym – mówi Anna Malcharek, dyrektor zarządzający Gemini Holding.

Spółka Gemini Holding oprócz realizacji dużych projektów deweloperskich, jest również firmą zaangażowaną społecznie.  W 2012 roku firma otrzymała nagrodę Social Responsibility Award wyróżniającą zaangażowanie w CSR za stworzenie placówki stowarzyszenia Siemacha, w której młodzież i dzieci mogą aktywnie spędzać wolny czas realizując swoje pasje.

– Zaproszenie na targi ze strony Gemini Holding jest dla nas bardzo istotne, ponieważ umożliwia przedstawienie naszej działalności szerokiemu audytorium. Dewizą Fundacji Fabryki Marzeń jest niesienie pomocy potrzebującym i propagowanie działalności charytatywnej. Zależy nam na budowaniu dużego grona partnerów biznesowych, dzięki którym uda nam się powiększyć grupę wolontariuszy, co w konsekwencji pozwoli rozszerzyć działalność fundacji. Obecnie działamy głównie na terenie Polski południowo-wschodniej, ale mamy ambicję objąć naszą aktywnością większy obszar kraju – wyjaśnia Andrzej Załucki, prezes zarządu fundacji.

Gemini Holding to krakowska firma, która od dwudziestu lat działa na polskim rynku deweloperskim. Historia firmy rozpoczęła się w 1993 roku od współpracy z British Petroleum. W kolejnych latach współpracowała przy realizacji obiektów dla sieci: Geant, Carrefour, Tesco, Lidl na terenie całej Polski Przełomowym krokiem w rozwoju firmy było rozpoczęcie budowy nowoczesnych centrów handlowych przez spółki należące do Gemini Holding. W portfolio znajdują się dwa takie obiekty: Gemini Park Bielsko-Biała otwarty w maju 2009 roku I Gemini Park Tarnów otwarty w sierpniu 2010 roku. Na jesień 2017 roku planowane jest otwarcie trzeciego centrum handlowego – Gemini Park Tychy.

Wszystkie projekty Gemini Holding na Shopping Center Forum 2016 Fall Edition na stoisku 3.5

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY