Outlet Center otworzy centrum outletowe w Bydgoszczy

Smart Outlet Center Bydgoszcz

Wpisując się w aktualne trendy na rynku na którym centra outletowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem konsumentów, podjęliśmy decyzje o otwarciu Outlet Center w Bydgoszczy – mówi Bartłomiej Wójtowicz, dyrektor ds. powierzchni  komercyjnych Outlet Center.

Outlet  Center stworzy atrakcyjną przestrzeń zakupową, oferując szeroki wybór  polskich oraz światowych marek modowych, sportowych, galanterii skórzanej, uzupełnionych gastronomią.

– Bydgoszcz wraz z Toruniem oraz pobliskimi miastami takimi jak Grudziądz, Inowrocław to duży potencjał zakupowy pozostający poza zasięgiem konkurencji outletowej  – podkreśla Bartłomiej Wójtowicz.

Lokalizacja obiektu w pobliżu IKEA, przy najpopularniejszej arterii  komunikacyjnej łączącej Bydgoszcz i Toruń oraz układ komunikacyjny z dużym parkingiem zapewnią klientom wygodny i szybki dojazd do outletu, który swoim zasięgiem obejmie całe województwo kujawsko – pomorskie.

– Obecnie prowadzimy także zaawansowane rozmowy z siecią DIY, ogólnopolską siecią salonów meblowych i  wielkopowierzchniowym operatorem spożywczym. Rozmowy maja na celu stworzenie parku handlowego takiego samego, jaki  zrealizowaliśmy przy Outlet Center w Białymstoku. Takie centrum wraz z pobliską IKEA stworzy unikatowy i jeden z największych parków handlowych w tej części Polski. Już teraz obserwujemy ogromne zainteresowanie inwestycją. Jesteśmy na etapie finalizacji umów i z pewnością swoją ofertą handlową zaskoczymy mieszkańców Bydgoszczy i regionu – dodaje Wójtowicz.

Otwarcie Outlet Center w Bydgoszczy, pierwszego centrum outletowego w województwie kujawsko – pomorskim, zaplanowano na lato 2017. Generalnym wykonawcą  centrum została firma Erbud.

Inwestorem projektu jest Outlet Center Retail Management S.A. Sp. k., wchodząca w skład grupy deweloperskiej ADV Por Property Investment S.A.

Outlet Center to obecnie jedna z najprężniej rozwijających się sieci centrów outletowych w kraju. Po sukcesie obiektów znajdujących się w Lublinie i Białymstoku inwestor ogłasza ekspansję na dalsze miasta.

Outlet Center zaprezentuje swoje obiekty na Shopping Center Forum 2016 (stoisko 2.3).

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY