Mayland zarządza łódzką Sukcesją

Centrum handlowo-rozrywkowe Sukcesja

Mayland od początku września 2016 roku przejął zarządzanie Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja w Łodzi. Do nowych najemców centrum dołączyła właśnie pierwsza poza Warszawą restauracja Vapiano na ponad 950 mkw.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja to jedna z największych galerii handlowych w Łodzi o powierzchni najmu 45 tys. mkw. Wśród najemców obektu znajdują się m.in.: Piotr i Paweł, Sports Direct, Media Expert, H&M, C&A, Reserved, CCC, Deichmann, Rossmann, Mohito, Cropp, House, Sinsay, A Tab, Carry, Diverse, 4F, Ryłko, Apart, W.Kruk, Yes, Play, Orange, T-mobile, Jupi Park, Douglas, salon fryzjerski Jean Louis David, salon pielęgnacji dłoni i stóp Beauty&Nail, Kolporter, Księgarnia Matras i Swiss. W strefie gastronomicznej otwarto pierwszą łódzką kawiarnię Starbucks, a także restaurację Olimp, czy pijalnię czekolady Mount Blanc. Obecne są także znane marki McDonald’s, Burger King, Subway, Bio Way, Grycan i cukiernia Sowa. W Sukcesji znajduje się także rozbudowana strefa rozrywkowo-rekreacyjna z 9 salowym kinem Helios, popularnym klubem fitness Fit Fabric – dającym możliwość treningów również na zewnętrznym tarasie i kręgielnią Sky Bowling dysponującą 24 torami bowlingowymi dostosowanych do zawodów międzynarodowych i stołami do bilarda. Sukcesja była już gospodarzem Indywidualnych Mistrzostw Polski PZK, a także Indywidualnych Mistrzostw Świata International Blind Sport Federation. Sąsiadujący z kręgielnią zielony taras na dachu budynku i sala konferencyjna z zapleczem, umożliwiają wykorzystanie obiektu do celów konferencyjnych i eventowych.

Sukcesja wyróżnia się jakością projektu architektonicznego i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i proekologicznymi. Została wyróżniona nagrodą European Property Awards w kategorii Retail Development for Poland. Centrum zostało otwarte we wrześniu 2015 roku.

Mayland Real Estate jest wiodącym deweloperem i zarządcą dużych obiektów handlowych w Polsce. Firma działa na polskim rynku od 1995 r. jako spółka Grupy Casino. Mayland oddał do użytku nowoczesne centra handlowe: Karolinkę w Opolu, Pogorię w Dąbrowie Górniczej, Jantar w Słupsku oraz Rivierę w Gdyni. Spółka zarządza obiektami handlowymi i posiada znaczący portfel projektów w całym kraju. Obecnie Mayland realizuje budowę Centrum Serenada w Krakowie, przygotowuje przebudowę Fortu Wola w Warszawie oraz prowadzi prace nad uruchomieniem dwóch kolejnych projektów.

Mayland jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2016. Wszystkie swoje projekty zaprezentuje przy stoisku 2.7

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY