Mayland zarządza łódzką Sukcesją

Mayland od początku września 2016 roku przejął zarządzanie Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja w Łodzi. Do nowych najemców centrum dołączyła właśnie pierwsza poza Warszawą restauracja Vapiano na ponad 950 mkw.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja to jedna z największych galerii handlowych w Łodzi o powierzchni najmu 45 tys. mkw. Wśród najemców obektu znajdują się m.in.: Piotr i Paweł, Sports Direct, Media Expert, H&M, C&A, Reserved, CCC, Deichmann, Rossmann, Mohito, Cropp, House, Sinsay, A Tab, Carry, Diverse, 4F, Ryłko, Apart, W.Kruk, Yes, Play, Orange, T-mobile, Jupi Park, Douglas, salon fryzjerski Jean Louis David, salon pielęgnacji dłoni i stóp Beauty&Nail, Kolporter, Księgarnia Matras i Swiss. W strefie gastronomicznej otwarto pierwszą łódzką kawiarnię Starbucks, a także restaurację Olimp, czy pijalnię czekolady Mount Blanc. Obecne są także znane marki McDonald’s, Burger King, Subway, Bio Way, Grycan i cukiernia Sowa. W Sukcesji znajduje się także rozbudowana strefa rozrywkowo-rekreacyjna z 9 salowym kinem Helios, popularnym klubem fitness Fit Fabric – dającym możliwość treningów również na zewnętrznym tarasie i kręgielnią Sky Bowling dysponującą 24 torami bowlingowymi dostosowanych do zawodów międzynarodowych i stołami do bilarda. Sukcesja była już gospodarzem Indywidualnych Mistrzostw Polski PZK, a także Indywidualnych Mistrzostw Świata International Blind Sport Federation. Sąsiadujący z kręgielnią zielony taras na dachu budynku i sala konferencyjna z zapleczem, umożliwiają wykorzystanie obiektu do celów konferencyjnych i eventowych.

Sukcesja wyróżnia się jakością projektu architektonicznego i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i proekologicznymi. Została wyróżniona nagrodą European Property Awards w kategorii Retail Development for Poland. Centrum zostało otwarte we wrześniu 2015 roku.

Mayland Real Estate jest wiodącym deweloperem i zarządcą dużych obiektów handlowych w Polsce. Firma działa na polskim rynku od 1995 r. jako spółka Grupy Casino. Mayland oddał do użytku nowoczesne centra handlowe: Karolinkę w Opolu, Pogorię w Dąbrowie Górniczej, Jantar w Słupsku oraz Rivierę w Gdyni. Spółka zarządza obiektami handlowymi i posiada znaczący portfel projektów w całym kraju. Obecnie Mayland realizuje budowę Centrum Serenada w Krakowie, przygotowuje przebudowę Fortu Wola w Warszawie oraz prowadzi prace nad uruchomieniem dwóch kolejnych projektów.

Mayland jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2016. Wszystkie swoje projekty zaprezentuje przy stoisku 2.7

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.