Galeria Młociny: najnowsze informacje o inwestycji na SCF

Echo Polska Properties jest współwłaścicielem realizowanej w Warszawie - Galerii Młociny

Podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum Master Management Group, inwestor i deweloper Galerii Młociny zaprezentuje najnowsze informacje dotyczące projektu. Drugi etap budowy nowoczesnego kompleksu handlowo-usługowo-rozrywkowego właśnie się rozpoczyna. Aktualnie obiekt jest skomercjalizowany w ponad 50 proc.

– Udział w SCF to już stały punkt w naszym wiosennym i jesiennym kalendarzu. Bardzo cenimy sobie te targi jako kolejną okazję do podtrzymywania osobistych relacji z naszymi partnerami oraz sposobność do wielu ciekawych rozmów na temat rynku powierzchni komercyjnych i nie tylko. Podczas jesiennej edycji SCF 2016 będziemy prezentować nasz największy projekt, czyli Galerię Młociny. Właśnie rusza drugi etap budowy obiektu – mówi Paul Kusmierz, prezes spółki Master Management Group.

Galeria Młociny – zakupy, sport i relaks

Nowoczesny kompleks handlowo-usługowo-rozrywkowy będzie dogodnym i atrakcyjnym miejscem zakupów i spotkań dla wszystkich korzystających z węzła Młociny oraz mieszkających w okolicy i wzdłuż pierwszej linii metra. Na planowanych 70 tys. mkw. powierzchni najmu powstanie ok. 220 lokali, będzie też ponad 2 tys. miejsc parkingowych. Dzięki aktywnie prowadzonemu procesowi komercjalizacji Galerię Młociny wybrało już wiele popularnych marek. Ofertę modową tworzą m.in. Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius i Oysho, a także Van Graaf, C&A oraz H&M. Biżuterię i dodatki będzie można kupić w sklepach Apart, Bijou Brigitte, Yes, Swatch, Briju i Zibi, a wnętrze wyposażyć w Zara Home. W odpowiedzi na potrzeby mieszkańców Bielan powstanie 9-ekranowe kino Cinema3D. Na miłośników sportu czekać będą Calypso Fitness Club i Martes Sport, będzie też można zjeść i odpocząć w jednej z kilkunastu restauracji i kawiarni, a zakupy zrobić w pierwszych w tej części miasta Delikatesach Alma.

Jedna z najlepszych lokalizacji handlowych w Warszawie

Galeria Młociny powstaje na 5-hektarowej działce, pomiędzy ulicą Zgrupowania AK „Kampinos”, a Trasą Mostu Marii Skłodowskiej-Curie. Kompleks powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie węzła komunikacyjnego Młociny ze stacją metra. Codziennie korzysta z niego około 40 tys. osób z Bielan, Żoliborza, Bemowa, Łomianek i Białołęki, a przystanki mają 22 linie autobusowe, cztery tramwajowe oraz Polskibus.com. Jest też bezpośrednie połączenie autobusowe z lotniskiem Warszawa/Modlin i parking P+R dla ponad 1 tys. samochodów. W pobliżu centrum znajduje się węzeł drogowy łączący centrum Warszawy, Łomianki i Chomiczówkę z Tarchominem oraz Białołęką.

Wyjątkowy projekt

Galerię Młociny, która stanie się jednym z najatrakcyjniejszych wizualnie punktów północnej Warszawy, wyróżnia także wyjątkowy projekt architektoniczny przygotowany przez Autorską Pracownię Architektury Kuryłowicz & Associates oraz Chapman Taylor. Projekt jest zgodny z zasadami zrównoważonego rozwoju, co potwierdza certyfikat BREEAM. Kompleks w pełni wykorzysta walory swojej unikalnej lokalizacji – w ramach inwestycji zaprojektowana została ogólnodostępna przestrzeń rekreacyjna z widokiem na Las Młociński. Zaplanowano tu strefę relaksu z ogródkami restauracyjnymi i infrastrukturą zachęcającą do uprawiania sportu w okresie letnim, a zimą miejsce na pierwsze w Warszawie lodowisko na dachu.

Master Management Group zaprezentuje Galerię Młociny przy stoisku 5.5 podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY