Smyk w Galerii Tarnovia

Tarnovia

Do grona najemców centrum handlowego Galeria Tarnovia w Tarnowie dołączy Smyk. Otwarcie nowoczesnego salonu z odzieżą, akcesoriami i zabawkami dla najmłodszych odbędzie się jeszcze w tym roku.

Na powierzchni 400 mkw., zgodnie z misją sieci, klienci galerii znajdą, wszystko dla dzieci. W ofercie nie zabraknie zatem zabawek, ubrań i innych produktów dla dzieci niezależnie od ich wieku i upodobań. Poza atrakcyjną ofertą ważnymi atutami salonu będą także profesjonalna obsługa i specjalistyczne doradztwo.

– Koncepcja naszego rozwoju zakłada otwieranie nowych placówek w takich centrach handlowych, które zapewnią dotarcie z naszą ofertą do możliwie najszerszego grona nowych klientów. Widzimy taki potencjał w Galerii Tarnovia. Jesteśmy przekonani, że nasz sklep doskonale uzupełni ofertę Galerii umożliwiając kolejnym mieszkańcom Tarnowa dostęp do najwyższej jakości produktów dla dzieci oferowanych przez naszą sieć – mówi Paweł Oskędra, Property Director sieci Smyk.

Sieć Smyk będzie kolejną nową marką, która poszerzy portfolio Galerii Tarnovia dołączając do takich wiodących w obiekcie brandów jak H&M, New Yorker, Reserved, Sinsay i Martes Sport. Już w połowie grudnia oferta Galerii Tarnovia wzbogaci się także o pierwsze w regionie kino wielosalowe, które zostanie otwarte pod szyldem Cinema3D.

– Długofalowy plan modernizacji i rekomercjalizacji centrum, który przyjęliśmy w 2014 roku realizujemy z żelazną konsekwencją a jego efekty są już widoczne – odnowione pasaże, parking i usprawniona komunikacja pionowa oraz, co najważniejsze, 44 proc. powierzchni najmu poddanych procesowi zmian, to efekt ostatnich miesięcy naszej pracy i inwestycji rzędu 5 mln Euro. Cieszymy się, że niebawem w naszym gronie powitamy także markę Smyk, która znacznie urozmaici ofertę Galerii Tarnovia czyniąc ją jeszcze bardziej atrakcyjną również dla rodzin z dziećmi – podkreśla Matthew Lunt, senior vice-president z firmy Heitman, będącej współwłaścicielem Galerii Tarnovia.

Umowę negocjowała firma Colliers International.

Galeria Tarnovia, www.galeria-tarnovia.com jest 2-poziomowym centrum handlowym, zlokalizowanym w Tarnowie przy ul. Krakowskiej 149. Otwarcie Galerii miało miejsce w 2009 roku. Obiekt znajduje się bezpośrednio przy drodze krajowej i jest doskonale widoczny od ul. Krakowskiej, którą dziennie przejeżdża 36 500 aut. W 30-minutowej strefie oddziaływania Galerii Tarnovia mieszka przeszło 270 tys. osób, a w 10-minutowej strefie – blisko 90 tys. osób.

Na powierzchni handlowej 17 039 mkw. znajdują się takie marki jak: H&M, Taranko, Stradivarius, New Yorker, Reserved, Sinsay, Mohito, Martes Sport, Triumph, Douglas, Deichmann, CCC, Matras, Carry, RTV Euro AGD oraz Market z grupy Carrefour.

Galeria Tarnovia jest własnością spółki, w której udziałowcami są: amerykański fundusz inwestycyjny Heitman (70 proc. udziałów) i deweloper TK Development (30 proc. udziałów).

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY