SCF 2016: OH Kino zadebiutuje w Quick Park w Mysłowicach

OH Kino, nowy polski operator kin wielosalowych rozpoczyna działalność od otwarcia kina w galerii handlowej Quick Park w Mysłowicach, realizowanej przez Real2B Development.

Podczas targów SCF 2016 o koncepcji i planach ekspansji OH Kino rozmawialiśmy z Pawłem Trojanem, prezesem zarządu OH Kino. W drugi dzień targów Shopping Center Forum 2016 Fall Edition poinformowano o debiucie nowego operatora kinowego.

Jaka jest koncepcja OH Kino? Co będzie je wyróżniało na tle konkurencji?

Paweł Trojan, CEO OH Kino: – Kino jest moją wielką pasją, więc chciałem stworzyć coś zupełnie nowego. W OH Kino z założenia idziemy w bardzo mocną interakcję z klientem w oparciu o atmosferę w naszych obiektach. Krótko mówiąc: klimatycznym wnętrzem chcemy podkreślić magię kina. Chcieliśmy stworzyć takie kino, do którego sami chętnie byśmy uczęszczali.

Czy w takim razie będą to małe kina?

Absolutnie nie. Na razie nie chcemy się ograniczać do ściśle określonych powierzchni. To mają być przytulne wnętrza, w których będzie chciało się zostać.

Jakie lokalizacje są brane pod uwagę?

Interesują nas galerie i parki handlowe. Startujemy wszędzie tam, gdzie z biznesowego punktu widzenia ma to sens. Nie ograniczamy się ani do małych, ani do dużych miejscowości. Nie definiujemy się w tym kontekście. W naszej opinii czasy, w których określało się konkretną grupę docelową i wielkość miast już minęły. Będziemy wszędzie tam, gdzie ekonomicznie będzie to uzasadnione.

Jakie mają Państwo plany związane z ekspansją marki?

Mamy podpisanych sześć umów, cztery z nich chcemy zrealizować w ciągu najbliższych dwóch lat. Z pierwszym kinem startujemy w listopadzie w Quick Parku w Mysłowicach.

Dlaczego akurat Quick Park w Mysłowicach?

Kiedy rozpoczęliśmy negocjacje z Quick Parkiem, bardzo szybko okazało się, że myślimy podobnie o tym, jak powinien wyglądać rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce. Wartości, o których rozmawialiśmy z Jarosławem Fijałkowskim prezesem Real2B Development znakomicie się uzupełniały, dlatego bardzo szybko doszliśmy do porozumienia. Ponadto, uważam, że Górny Śląsk jest jednym z najlepszych w kraju lokalizacji dla handlu, a obiekt w Mysłowicach jest świetnym architektonicznie konceptem.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE
Scroll to Top