SIX Payment: SCF to dobre miejsce na zapoczątkowanie kontaktów

W jesiennej edycji targów Shopping Center Forum 2016 wzięło udział blisko 1,5 tys. uczestników, wśród nich byli przedstawiciele SIX Payment Services. Jak firma ocenia udział w targach? O tym rozmawialiśmy z Arturem Żymańczykiem, country managerem Poland w SIX Payment Services.

To nie pierwszy raz, kiedy SIX Payment Services uczestniczył w targach…

Artur Żymańczyk: – Rzeczywiście, to nie pierwszy raz, kiedy byliśmy na targach, ale pierwszy, kiedy częściowo byliśmy wystawcą i firmą prezentującą swoje rozwiązania podczas panelu w drugi dzień SCF. W ten sposób mogliśmy szerzej zaprezentować kilka produkcyjnych rozwiązań naszym potencjalnym odbiorcom.

Artur Żymańczyk, country manager Poland w SIX Payment Services

Podczas targów SCF mówili Państwo na temat “Przyjaznych płatności elektronicznych w zintegrowanych kanałach sprzedaży”. Czego w szczególności dotyczyła prezentacja? 

– Mówiliśmy o obsłudze, którą SIX Payment Services jest w stanie zapewnić we wszystkich sektorach. Rozliczamy transakcje przez tradycyjne terminale, ale mamy też spełniającą oczekiwania klientów ofertę dla eCommerce i mCommerce. Mamy bardzo dobre i sprawdzone technologicznie rozwiązania.

Czy SCF to dobre miejsce na zawarcie wartościowych kontaktów biznesowych? Czy takie spotkania kończą się podpisaniem umów, a być może i wieloletnią współpracą?

– To dobre miejsce na zapoczątkowanie kontaktów. Tak jak liczyliśmy, udało się nam odbyć wiele biznesowych spotkań i przeprowadzić wiele rozmów. Czy kończą się finalizacją w postaci podpisania umowy? Niekoniecznie w trakcie trwania targów, ale to bardzo dobry początek.

Firma SIX Payment Services oferuje instytucjom finansowym oraz sprzedawcom bezpieczne, innowacyjne usługi w dziedzinie bezgotówkowego obrotu płatniczego. Rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta obejmują przetwarzanie płatności krajowych i międzynarodowych dokonywanych kartami kredytowymi i debetowymi oraz kartami prepaid. SIX Payment Services zapewnia realizację płatności kartowych w Szwajcarii oraz w innych krajach i jako lider rynku w Szwajcarii, Austrii oraz Luksemburgu należy do największych europejskich firm zajmujących się przetwarzaniem transakcji kartami płatniczymi.

Zatrudniając blisko 1,1 tys. pracowników w 10 oddziałach na całym świecie, SIX Payment Services obsługuje klientów z 33 krajów.

SIX obsługuje szwajcarską infrastrukturę rynku finansowego, oferując kompleksowe usługi w zakresie obrotu papierami wartościowymi i ich rozliczania, a także informacji finansowych i obrotu płatniczego w skali globalnej. Firma jest własnością jej użytkowników (około 140 banków o różnym profilu i różnej wielkości) i w roku 2015, zatrudniając około 4 tys. pracowników i prowadząc działalność w 25 krajach, osiągnęła dochody na poziomie 1,8 mld franków szwajcarskich i skonsolidowany wynik finansowy w wysokości 713,7 mln franków szwajcarskich.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE
Scroll to Top