Outlet Center podpisuje umowy najmu podczas SCF 2016

Targi Shopping Center Forum okazały się owocne dla Outlet Center. Inwestor ogłosił datę otwarcia nowego obiektu oraz podpisał kolejne umowy najmu.

W trakcie trwania Shopping Center Forum 2016 Fall Edition sieć Outlet Center sfinalizowała kolejne umowy. Wśród nich jest m.in. marka Monnari, która zdecydowała się dołączyć do grona najemców w Lublinie i Białymstoku.

– W tym roku spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem ze strony znanych marek odzieżowych jak i sportowych. Lokale o formule outletowej zyskują coraz większą popularność co zaobserwowaliśmy podczas tej edycji SCF2016. Oprócz podpisanych umów możemy zdradzić iż kolejne są w fazie negocjacji – mówi dla Retailnet Paulina Mikołajczuk, dyrektor marketingu Outlet Center.

Nowe umowy to nie wszystko czym zaskakuje Outlet Center. Inwestor oficjalnie ogłosił datę otwarcia obiektu w Bydgoszczy.

– Outlet w Bydgoszczy będzie pierwszy centrum tego typu w regionie. Obiekt już na obecnym etapie budzi bardzo duże zainteresowanie zarówno wśród najemców jak i mieszkańców. Doskonała lokalizacja, ponad 100 sklepów światowych marek, największy park handlowy z centrum DIY IKEA to tylko niektóre z zalet outletu, którego otwarcie odbędzie się już w 2017 roku – dodaje Paulina Mikołajczuk.

Grupę Outlet Center  tworzą  3 wielkopowierzchniowe obiekty  handlowe zlokalizowane w Białymstoku, Lublinie oraz Cieszynie. Właściciel zapowiada otwarcie kolejnych obiektów w atrakcyjnych lokalizacjach.

Inwestorem projektów jest Outlet Center Retail Management S.A. Sp. k., wchodząca w skład grupy deweloperskiej ADV Por Property Investment S.A.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY