Duka wybrała galerię Cuprum Arena

Cuprum Arena

Do grona najemców galerii Cuprum Arena w Lubinie dołączyła sieć sklepów Duka. Jest to pierwszy salon sieci w mieście i 52. w kraju.

– Na naszą nową lokalizację wybraliśmy duże, liczące się centrum handlowe o regionalnym zasięgu. Cuprum Arena skupia wiele intersujących marek także w targecie naszych klientów – mówi dla Retailnet Teresa Szynkiewicz, dyrektor ds. rozwoju sieci Duka Polska.

Nowy salon ma 100 mkw. powierzchni handlowej i jest zlokalizowany na poziomie +1 lubińskiej galerii. Sklep działa od połowy września i jak podkreśla zarząd galerii Cuprm Arena cieszy się dużym zainteresowaniem klientów.

– Nowo otwarty salon Duka  stanowi uzupełnienie oferty asortymentu Cuprum Arena o produkty wyposażenia wnętrz. Dotychczas ten segment naszej oferty handlowej jest reprezentowany przez takie marki jak Home&You oraz English Home. Cieszymy się, że Duka zdecydowała się do nas dołączyć – mówi  Karol Semik, dyrektor ds. komercjalizacji MGC Inwest.

Asortyment sklepów Duka składa się z szerokiej gamy wysokiej jakości artykułów kuchennych, porcelany, sztućców, szkła stołowego i dekoracji. Historia marki sięga 1920 roku. W Polsce pierwszy sklep został otwarty w Warszawie, w 1999 roku. Obecnie firma działa we wszystkich głównych miastach w naszym kraju.

Cuprum Arena oferuje ponad 34 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której działa 130 punktów handlowych, usługowych, kawiarni i restauracji. Kluczowi najemcy galerii to m.in. CCC, Pandora, Simple, Smyk, Femestage Eva Minge, Bershka, Stradivarius, grupa LPP czyli Reserved Cropp, House, Sinsay, Mohito, a także Saturn czy Helios. Klienci mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej sklepów wszystkich branż, m.in. delikatesów spożywczych Alma, kosmetycznej Rossmann i Hebe, wyposażenia wnętrz, a także salonów z odzieżą oraz obuwiem krajowych i międzynarodowych marek. Obiekt należy do MGC Inwest.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY