scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Toys „R” Us dołącza do grona najemców Toruń Plaza

Torun-Plaza

Toys”R”Us – kultowa sieć sklepów z zabawkami już niebawem otwiera swój pierwszy sklep w Toruniu w Centrum Toruń Plaza. Znakiem rozpoznawczym tej marki jest ogromny asortyment zabawek oraz duża przestrzeń handlowa – w Toruń Plaza będzie to salon o powierzchni 1280 mkw. zlokalizowany na pierwszym piętrze Centrum

Obecnie Toys”R”Us posiada około 1,6 tys sklepów w 36 krajach, z czego kilkanaście w Polsce. Dzięki globalnej skali, to najpierw do Toys”R”Us trafiają wszystkie nowości zabawek, a wielu wiodących producentów (np. LEGO, Mattel, Hasbro) produkuje zabawki wyłącznie dla Toys”R”Us. Na najmłodszych klientów czeka specjalnie wyselekcjonowana sekcja Babies”R”Us oferująca szeroki wybór produktów dla noworodków i niemowląt.

Podpisanie umowy z siecią Toys”R”Us oznacza, że w Toruń Plaza klienci będą mieli dostępną największą w mieście powierzchnię najmu poświęconą produktom wyłącznie dziecięcym – mówi Monika Alicka, leasing director grupy Plaza Centers.

Drugim sklepem z tego segmentu, który przedłużył w 2016 roku umowę najmu na kolejne 5 lat jest sieć Smyk – marka obecna w Toruń Plaza od początku funkcjonowania Centrum.

Wzmocnienie oferty skierowanej do niemowląt i dzieci idzie w parze z działaniami marketingowymi Toruń Plaza. W październiku otworzą się w Centrum dwa nowe, interaktywne place zabaw, na których kilka razy w tygodniu będą prowadzone nieodpłatne zajęcia edukacyjne. Rodzice mają tu także dostępne dwie komfortowo wyposażone toalety – tzw. pokoje Rodzica z Dzieckiem oraz specjalnie wydzielone miejsca parkingowe dla rodzin.

Od listopada wprowadzamy w naszym Centrum nowy program rabatowy „Kids First!” – mówi Paulina Anikowska, marketing manager Toruń Plaza, który obejmie zniżkami i ofertami specjalnymi do części naszych sklepów tę bardzo istotną grupę klientów, którą są rodziny z dziećmi. Pozostałe udogodnienia mają dodatkowo zachęcić do spędzenia rodzinnego czasu w Centrum i komfortowego robienia zakupów.

Właścicielem Toruń Plaza jest grupa Plaza Centers, która do tej pory zaprojektowała, wybudowała i wynajęła 33 centra handlowo – rozrywkowe. Oprócz zarządzania obiektami w Polsce, grupa jest obecnie skoncentrowana na budowie centrum handlowego Belgrade Plaza w Serbii oraz przygotowuje się do realizacji kolejnych projektów w Rumunii.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Codzienny newsletter
SCF News | Retailnet.pl

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required