Smyk otworzył pierwszy sklep w Wołominie

Smyk otworzył w Wołominie swój pierwszy salon. Lokal zajmuje powierzchnię 635 mkw. i mieści się w nowopowstałej Galerii Wołomin.

– Cieszymy się, że mieszkańcy Wołomina będą mieli możliwość zrobienia zakupów w Smyk. Otwarcie nowego salonu właśnie w tym mieście, to odpowiedź na potrzeby i oczekiwania naszych klientów – mówi Marek Łebek, przedstawiciel sieci sklepów Smyk. – Jesteśmy przekonani, że bogaty asortyment i wysoka jakość produktów sprawią, że mieszkańcy Wołomina będą chętnie odwiedzać Smyka.

Nowy salon Smyk w Wołominie należy do sieci sklepów oferujących najszerszy w Polsce wybór zabawek, akcesoriów oraz ubranek dla dzieci w wieku 0-14 lat. Klienci będą mogli znaleźć tu produkty znanych i cenionych marek, w tym marek własnych Smyk – Cool Club i Smiki.

Cool Club to wysokiej jakości ubranka oraz obuwie dla dzieci w wieku 0-14 lat projektowane przez zespół projektantów Smyka.

Smiki to z kolei znane i lubiane zabawki dla dzieci w każdym wieku, które mają a zadanie wprowadzać maluchy w świat wyobraźni i przygody. Można wśród nich znaleźć między innymi popularne dziś zabawki edukacyjne i kreatywne, a także pluszowe maskotki, które w każdym wieku cieszą się sympatią najmłodszych.

Smyk to największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci. Jej historia sięga lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Dynamiczny rozwój sieci Smyk rozpoczął się w roku 2000, kiedy powołano samodzielną spółkę: Smyk Sp. z o.o. Obecnie sieć sklepów Smyk obejmuje ponad 120 punktów sprzedaży zlokalizowanych w najatrakcyjniejszych centrach handlowych w Polsce oraz sklep internetowy smyk.com. Sklepy Smyk działają również w Rosji, na Ukrainie i w Rumunii.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.