scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Cukiernia Sowa przedłuża umowę najmu w Toruń Plaza

cukiernia-sowa-torun-plaza-1

Do listy najemców, którzy już przedłużyli umowy najmu w Toruń Plaza, dołączył kolejny – Cukiernia Sowa. Ze względu na rosnące przychody i powiększającą się grupę stałych klientów, zarząd spółki zadecydował o przedłużeniu umowy na kolejnych pięć lat

Zlokalizowana na pierwszym piętrze Centrum Cukiernia Sowa zajmuje lokal o powierzchni blisko 108 mkw. Wraz z prolongacją umowy, w cukierni zajdą korzystne dla klientów zmiany – m.in. krzesła zastąpią wygodne fotele, a klienci będą mogli wybierać w powiększonej ofercie lodów własnej produkcji. Cały lokal zostanie także odświeżony.

– Widzimy pozytywne zmiany w Toruń Plaza – mówi Michał Sowa, współwłaściciel Cukierni Sowa – wzrasta odwiedzalność centrum i rozpoznawalność naszej marki wśród klientów Toruń Plaza, stąd decyzja o prolongacji na kolejnych 5 lat.

Segment najemców kawiarni i cukierni w Toruń Plaza uzupełniają Costa Coffee (do ubiegłego roku Coffee Heaven) – jedyny lokal tej londyńskiej marki w Toruniu, który wraz z prolongacją na kolejnych 5 lat przeszedł pełen rebranding i refreshing oraz Grycan – Lody od pokoleń, lodziarnia, która otworzyła w Centrum swój nowy lokal w listopadzie 2015.

– Współpracując z każdą z tych trzech sieci widzimy, że wraz z rosnącymi wymaganiami klientów ważne jest podkreślenie indywidualnego, komfortowego charakteru kawiarni czy cukierni – mówi Katarzyna Hołod, Managing Director Toruń Plaza – obserwujemy jak bardzo istotne jest dla klienta przytulne wnętrze, które w otwartej przestrzeni centrum handlowego stwarza warunki do spotkań prywatnych, biznesowych i chwili relaksu po zakupach.

– Kolejne zmiany w strefie food court i otwarcia nowych marek planowane są już w 2017 roku – mówi Monika Alicka, CEE Leasing Director grupy Plaza Centers.

Właścicielem Toruń Plaza jest grupa Plaza Centers, która do tej pory zaprojektowała, wybudowała i wynajęła 33 centra handlowo – rozrywkowe. Oprócz zarządzania obiektami w Polsce, grupa jest obecnie skoncentrowana na budowie centrum handlowego Belgrade Plaza w Serbii oraz przygotowuje się do realizacji kolejnych projektów w Rumunii.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Codzienny newsletter
SCF News | Retailnet.pl

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required