Saller rozbuduje park handlowy w Wałbrzychu

 

Grupa Saller planuje w Wałbrzychu rozbudowę parku handlowego położonego przy ul. Henryka Wieniawskiego 70. Istniejący obiekt zostanie zmodernizowany i przebudowany zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze.

Na rok 2017 planowany jest również drugi etap rozbudowy.

– Wałbrzych dysponuje już wieloma powierzchniami handlowymi, jednakże o bardzo różnej jakości. Wiele z istniejących punktów zakupowych niestety nie spełnia wymagań klientów lub nie funkcjonuje prawidłowo. Pod tym względem widzimy duże zapotrzebowanie na park handlowy. Cieszymy się już na tę inwestycję – mówi Josef Saller, prezes Grupy Saller.

Obecni najemcy centrum to między innymi: Rossmann, Biedronka, Pepco, Bank PKO. Kolejne umowy najmu są już podpisane. Park handlowy jest doskonale skomunikowany z ul. Wieniawskiego i służy jako lokalne centrum handlowe dla dzielnicy Podzamcze, która liczy ponad 22 tys. mieszkańców.

Przypomnijmy, po otwarciu Galerii Glogovia Grupa Saller powraca do swojego sztandarowego formatu parków handlowych. Inwestor już rozpoczął prace nad nowymi projektami, które zostały zaprezentowane podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2016.

Deweloper planuje m.in. nowe inwestycje w obiekty handlowe w Brzegu, Gryfinie powstanie przy ul. Łużyckiej, obok istniejącego Lidla i będzie realizowany w dwóch etapach. W planach spółki są także rozbudowy już istniejących obiektów m.in. w Głogowie, Lubaniu, Mielcu, Tarnowskich Górach i Wałbrzychu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.