Galeria Wołomin już działa

Rockcastle i Acteeum otworzyli pierwszy wspólnie zrealizowany projekt galerii handlowej. Od 6 października, mieszkańcy wołomińskiego powiatu liczącego ponad 200 tys. mieszkańców mają możliwość zrobienia zakupów w pierwszej galerii handlowej w Wołominie i regionie.

Galeria o powierzchni 25 tys. mkw. GLA oferuje blisko 80 sklepów. Kluczowym najemcą obiektu jest operator spożywczy Carrefour, który zajmie powierzchnię 5,7 tys. mkw. wśród marek obecnych w Galerii Wołomin znajdują się m.in. H&M, New Yorker, Reserved, Cropp Town, House, Sinsay, Carry, Smyk, Diverse, Big Star, Monnari, Taranko, Quiosque, Vistula, Wólczanka, Triumph, Kubenz, W. Kruk,  Apart, Empik, Świat książki, Martes Sport, RTV Euro AGD, CCC, Deichmann, Pepco, Rossmann, Home&You, Orange, Hebe, Paris Optique, Vision Express czy Kontigo.

W  Galerii Wołomin znajduje się 9 lokali gastronomicznych w tym nieobecne dotąd w Wołominie, więc wyczekiwane, popularne marki jak  Pizza Hut, KFC, Berlin Döner Kebap. W ofercie rozrywkowej centrum znajdzie się fitness klub Zdrofit oraz wielosalowe kino sieci Helios.

Na klientów czeka wiele udogodnień począwszy od parkingu na ponad 800 miejsc, po bezpłatne wi-fi aż do komfortowego pokoju rodzica z dzieckiem. Obiekt doskonale wpisuje się w strategię gminy, która stawia na modernizację i poprawę życia mieszkańców. Już niebawem zakończą się inwestycje drogowe i kolejowe, które jeszcze bardziej przybliżą Galerię Wołomin mieszkańcom miasta i regionu . Galeria Wołomin znajduje się bowiem w bezpośrednim sąsiedztwie  stacji kolejowej Wołomin – Słoneczna. Rockcastle i Acteeum w ramach inwestycji budowy centrum handlowego sfinansowali przebudowę ulicy Geodetów oraz budowę nowego ronda co podyktowane było potrzebą poprawy układu komunikacyjnego w Wołominie, a co za tym idzie dojazdu do Galerii Wołomin.

Galeria Wołomin należy do Rockcastle Global Real Estate Company Limited i Acteeum Group. Generalnym wykonawcą obiektu jest Eiffage Polska Sp. z o.o., za koordynację techniczną najemców odpowiada spółka CDI Konsultanci Budowlani. Agentem wspierającym komercjalizację jest firma CBRE, która jest także zarządcą obiektu.

Otwarcie Galerii Wołomin
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.