scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Laser Studio4 powiększy grupę najemców Centrum Toruń Plaza

empik-torun-plaza

Pod koniec listopada 2016 r. zostanie otwarty kolejny punkt usługowy w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Toruń Plaza. Nowego najemcę wyróżnia przede wszystkim charakter oferowanych usług – będzie to gabinet kosmetyczny, specjalizujący się w zabiegach depilacji laserowej.

Laser Studio4, poza depilacją wykonywaną urządzeniami marki Light Sheer, zajmuje się również usuwaniem naczynek aparatami marki Diolite, zabiegami medycyny estetycznej oraz pełną gamą zabiegów pielęgnacyjnych twarzy. W salonie będzie można wykonać również manicure i pedicure.

– Wieloletnie doświadczenie na rynku usług kosmetycznych pokazało nam, że kluczowe w naszej branży jest poszukiwanie nowego klienta – mówi Barbara Fredrych, właścicielka marki Laser Med4. – Centrum handlowe, takie jak Toruń Plaza, utrzymujące wysoki poziom działań skierowanych do klientów, gwarantuje nam dotarcie do atrakcyjnej grupy osób dbających o swoje zdrowie, wygląd i mogących przeznaczyć na oferowane przez nas zabiegi część środków z domowego budżetu – podkreśla.

– Aby przyciągnąć klienta, centra handlowe w obecnych czasach nie mogą skupiać się jedynie na oferowaniu klientowi możliwości zrobienia podstawowych zakupów, muszą zaoferować coś więcej. Klienci szukają możliwości spędzenia czasu na różne sposoby, przyjechania w jedno miejsce, gdzie zrobią zakupy, spędzą czas z rodziną lub znajomymi w kinie, w strefie restauracyjnej lub centrum rozrywki, czy też zadbają o siebie. W obecnych czasach klient chciałby dotrzeć w jedno miejsce i tam zrealizować większość swoich potrzeb – mówi Dorota Deptuła, leasing manager Grupy Plaza Centers. – Stąd uzupełnienie grona naszych najemców o grupę najemców z sektora health&beauty. Tym samym konsekwentnie realizujemy krok po kroku naszą strategię leasingową – dodaje.

W Toruń Plaza usługi pielęgnacyjne uzupełnia od początku funkcjonowania Centrum Studio Fryzur Górny, który przedłużył umowę na kolejnych pięć lat. Dużym powodzeniem wśród klientów cieszą się usługi Manicure Express, a także makijaże i lekcje wizażu, które oferują perfumerie Douglas i Sephora.

– Ponieważ nowy gabinet kosmetyczny będzie sąsiadował ze Studiem Fryzur, planujemy w okresie sylwestrowo-karnawałowym stworzyć we współpracy z oboma najemcami pakiety łączące ich usługi – mówi Paulina Anikowska, marketing manager Centrum. – Korzyścią dla klienta będzie niższa cena usług oferowanych w pakiecie. Liczymy też na wsparcie i wymianę baz klientów między jednym a drugim z tych najemców – dodaje.

Właścicielem Toruń Plaza jest grupa Plaza Centers, która do tej pory zaprojektowała, wybudowała i wynajęła 33 centra handlowo – rozrywkowe. Oprócz zarządzania obiektami w Polsce, grupa jest obecnie skoncentrowana na budowie centrum handlowego Belgrade Plaza w Serbii oraz przygotowuje się do realizacji kolejnych projektów w Rumunii.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Codzienny newsletter
SCF News | Retailnet.pl

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required