Berlin Döner Kebap z kolejną restauracją

Nowa restauracja Berlin Döner Kebap została otwarta 6 października br. w Galerii Wołomin. Jest to 27 lokal tej dynamicznie rozwijającej się marki. W tym roku planowane jest jeszcze jedno otwarcie

Restauracja Berlin Döner Kebap w Wołominie ma 45,2 mkw. powierzchni. – Cieszymy się z kolejnego lokalu w naszej sieci i pracujemy pełną parą nad kolejnymi otwarciami – mówi manager marki Bartosz Balcerzak. Do końca tego roku powstanie jeszcze jedna restauracja, a w pierwszym kwartale 2018 otworzymy nasz 30 lokal w prestiżowym Forum Gdańsk – dodaje.

Berlin Döner Kebap to sieć, oferująca swoim klientom zdrowszą wersję fast foodu. Wyróżnikami dań są świetnej jakości mięsa, w tym 100% wołowina oraz kurczak bez GMO i antybiotyków, które uzupełniane są codziennie świeżymi warzywami. – Koncept zdrowszego food courtowego jedzenia cieszy się dużą popularnością. Staramy się przełamywać stereotypy i jak do tej pory, wychodzi to nam całkiem dobrze. Planujemy kolejne nowości w naszej ofercie, które będą realizowały tę misję – mówi Bartosz Balcerzak.

Sieć Berlin Döner Kebap rozwija się od 1998 roku. Pierwszy lokal tej marki otwarto w Międzyzdrojach. Na liście miejsc, w których można zjeść kebap są m.in. łódzka Manufaktura, Stary Browar w Poznaniu, Wola Park w Warszawie, Baltic Park Molo w Świnoujściu czy Galeria Kaskada w Szczecinie. Do końca 2018 roku planowanych jest 40 restauracji w całej sieci.

Galeria Wołomin liczy 80 lokali na powierzchni 25 tys. mkw. GLA i mieści się przy ulicy Geodetów 2 w Wołominie (blisko Warszawy). Kluczowym najemcą obiektu jest operator spożywczy Carrefour, który zajmie powierzchnię 5,7 tys. mkw. Dla klientów zaplanowano parking na ponad 800 miejsc. Obiekt doskonale wpisuje się w strategię gminy, która stawia na modernizację i poprawę życia mieszkańców. Galeria Wołomin należy do Rockcastle Global Real Estate Company Limited i Acteeum Group.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.