Green Caffè Nero z pierwszą kawiarnią w Krakowie

Green Caffè Nero otworzyło pierwszą kawiarnię w Krakowie. Lokal mieści się w Galerii Krakowskiej na poziomie +1 w Hali Europejskiej.

Kraków jest pierwszym miastem po Warszawie, w którym Green Caffè Nero chce rozwijać swoją działalność. Green Caffè Nero posiada 43 kawiarnie w Warszawie, a w planach ma otwieranie 10 lokali rocznie.

– Galeria Krakowska to ważna i atrakcyjna lokalizacja, dlatego cieszymy się, że otworzyliśmy tu naszą kawiarnię. Docelowo chcemy być jednak obecni przede wszystkim w centrum miasta. Szukamy nietuzinkowych miejsc z ciekawą historią, a takich w Krakowie nie brakuje – mówi Adam Ringer, prezes Green Caffè Nero.

– Wchodząc do Krakowa, chcemy stać się częścią lokalnej społeczności, zarówno poprzez czerpanie z tradycji, jak i zaangażowanie się w życie kulturalne. Nasza kawiarnia w Galerii Krakowskiej jest ozdobiona fotografiami przedstawiającymi miasto z dawnych lat. W planach mamy m.in. organizację spacerów tematycznych poświęconych ciekawostkom z historii Krakowa czy współpracę z lokalnymi artystami – mówi Agata Milewska, brand manager Green Caffè Nero.

Kawiarnia Green Caffè Nero to doskonałe miejsce na odpoczynek zarówno dla osób, które przychodzą do Galerii Krakowskiej na zakupy, jak i podróżnych oczekujących na pociąg. Znajdą oni tu aromatyczną kawę, świeże przekąski przygotowywane codziennie przy współpracy z lokalną piekarnią oraz biblioteczkę z książkami, które z pewnością umilą czas spędzony w kawiarni.

– Cieszę się, że Green Caffè Nero zdecydowało się otworzyć swoją pierwszą kawiarnię poza Warszawą właśnie w naszej Galerii. Markę wyróżnia wysokiej jakości kawa, świeże jedzenie, profesjonalna obsługa oraz przyjazna atmosfera. Wierzę, że nasi klienci chętnie będą spędzać tam swój wolny czas – mówi Jarosław Szymczak, dyrektor Galerii Krakowskiej.

Marka Green Caffè Nero została stworzona przez Gerry’ego Forda – właściciela Caffè Nero i Adama Ringera – założyciela i szefa Green Coffee. Od momentu otwarcia pierwszej kawiarni w 2012 roku, Green Caffè Nero pozostaje wierne misji, która przyświecała jej założycielom: oferowaniu najlepszej kawy i tworzeniu kameralnej, domowej atmosfery, w której kawą można się delektować.

Green Caffè Nero oferuje swoim gościom najwyższej jakości kawę parzoną przez doświadczonych baristów oraz świeże jedzenie przygotowywane codziennie z regionalnych produktów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl