Nowości w Galerii Krakowskiej ciąg dalszy

Do grona najemców Galerii Krakowskiej dołączyły kolejne marki: Guess, Próchnik, Green Caffè Nero i up8

W ofercie sklepu Guess znajdującego się na poziomie 0 w Galerii Krakowskiej, poza szeroką gamą denimu, dostępna jest również najnowsza kolekcja ubrań oraz obuwia Powierzchnia salonu marki w Galerii Krakowskiej została zaprojektowana tak, aby łączyć ze sobą szyk i nowoczesny styl glamour, jednocześnie tworząc miłą, sprzyjającą zakupom atmosferę. Minimalistyczny design pomaga skupić się na produkcie, a zmysłowe zdjęcia z kampanii tworzą niepowtarzalny, swoisty dla marki Guess, klimat.

Produkty marki Adam Feliks Próchnik znane są na rynku od pierwszej połowy XX wieku i kojarzone z wysoką jakością. Ofertę skierowaną do mężczyzn, obejmującą klasyczne koszule, garnitury czy płaszcze cechuje ponadczasowa elegancja. Salon marki znajduje się na poziomie 0 w Galerii Krakowskiej.

W nowym koncepcie sportowym up8 profesjonalni doradcy klienta pomogą skompletować wygodny i modny strój do ćwiczeń. W ofercie zlokalizowanego na poziomie -1 salonu up8 można wybierać spośród obuwia i odzieży od najlepszych marek performance oraz fitness tj. Under Armour, Nike, adidas, Reebok, ASICS, Shock Absorber czy New Balance, a także zaopatrzyć się w profesjonalne akcesoria treningowe – zegarki i monitory aktywności, słuchawki, bidony i rękawiczki od takich gigantów świata fitness, jak Garmin, Nike, Polar, Suunto, Jabra, Denon, Monster.

Zlokalizowana na poziomie + 1 kawiarnia Green Caffè Nero to doskonałe miejsce na odpoczynek. Kraków jest pierwszym miastem po Warszawie, w którym Green Caffè Nero postanowiło rozwijać swoją działalność, a Galeria Krakowska jest pierwszą lokalizacją firmy na nowym rynku.

Na poziomie – 1 dostępne są ponadto nowo otwarta Kwiaciarnia Łodyga, sklep zoologiczny Kakadu, Stacja Soki oraz biuro podróży Rainbow Tours.

W ostatnim tygodniu w nowej odsłonie otworzyły się salony: Wittchen oraz Neckermann.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl